Jak donosi "Lelum", aktor Dariusz Siatkowski, który w kultowym polskim filmie "Kogel-Mogel" zagrał męża głównej bohaterki, dziś obchodziłby swoje 60-te urodziny. Ta historia pełna zwrotów akcji i zawiłości przypadków stała się jedną z najbardziej sztandarowych produkcji polskiego kina. Co się stało z Dariuszem Siatkowskim?

"Kogel-Mogel" prawdziwą przyczyną sukcesu aktora

YT

Paweł Zawada był dominujący, przebiegły i śmiertelnie zakochany w Kasi, głównej bohaterce świetnej polskiej komedii "Kogel-Mogel". Odtwórca postaci Dariusz Siatkowski odszedł nagle w wieku 48 lat. 11 października 2008 roku, media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci aktora. Został tego dnia odnaleziony martwy w pewnym hotelu znajdującym się pod Łodzią.

Jego śmierć do dzisiaj owiana jest tajemnicą i wieloma spekulacjami o popełnieniu samobójstwa, przedawkowaniu leków lub narkotyków. Jego role kreowane były z prawdziwym, aktorskim kunsztem, jaki artysta naturalnie miał w sobie. Przekonujący, jako dominujący mąż, czy zagubiony oficer MO.

Rodzina aktora nigdy nie zdecydowała się na upublicznienie tragicznych okoliczności jego śmierci. Jego kreacje filmowe sprawiły jednak, że będzie wiecznie żywy.

Jego filmowa żona Kasia Solska doczekała się już trzeciej części "Kogla-Mogla". Miejmy nadzieję, że duch Piotra będzie także obecny w tej produkcji.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Co u Kasi? O tym najlepiej opowie Grażyna Błęcka-Kolska! ❤️ . . . #miszmasz #kogelmogel #kasia #kino #film #premiera

Post udostępniony przez Kogel Mogel (@kogelmogel.official)

Czy też lubisz pyszny kogel-mogel ze świeżych, wiejskich jaj?

O tym pisaliśmy: Anna Jantar w dniu, gdy odeszła, znała już tajemnicę męża. Zapoczątkowała ona duże zmiany, które nie miały szansy na rozwój

Zerknij też tutaj: Niezwykła historia nawiedzonego hotelu. Co widzieli jego goście

O tym się mówi: Pandemia nie w smak królowej Elżbiecie II. Historyczna sytuacja, trzeba było odwołać kluczową uroczystość na brytyjskim dworze