Krzysztof Jackowski jest znanym jasnowidzem. I choć budzi wiele kontrowersji, to z jego wizji korzysta bardzo wiele osób. Z jego odkryć zdaje się czerpać nawet policja. Zdarza się, że jego przewidywania odgrywają kluczową rolę w śledztwach dotyczących zaginięć i morderstw.

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym polskim jasnowidzem. Pochodzący z Człuchowa mężczyzna co jakiś czas dzieli się z internautami swoimi wizjami. Okazuje się, że mogą się one sprawdzić, o czym mówią teraz eksperci.

Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube
Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube
Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube

Krzysztof Jackowski miał wizję. Katolicy są wstrząśnięci

Podczas jednej z wizji, Jackowski nieco odpłynął od tematu i postanowił uzewnętrznić swoje poglądy. Jego refleksje mogą nie spodobać się wielu Polakom, którzy są katolikami. Ci, którzy nie wyznają żadnej z religii mogą się z nim zgodzić. Co na to ci religijni?

- W takich momentach w mojej głowie zawsze staje pytanie, że to takie zwyczajne, tak nagle się to stało. Jeszcze słychać echo jego śmiechu, a tu nagle już go nie ma (...). Nasze życie, które tu chronimy na ziemi, które uważamy za cenne i jedyne, jest jak płomyk na świeczce. Wystarczy większy podmuch i gaśniemy (...). Skoro tak jest, to czy waga naszego życia jest aż tak istotna, jak się nam wydaje? Nie, dlatego wierzę w reinkarnację - wyznał jasnowidz.

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

- Śmierć nie zabija istnienia, tylko zabija biologiczne życie (...). Potrzebna jest nam w życiu pewna pokora, że oto jesteśmy, tu, jako wędrowcy, a to, co zdobędziemy, na co zapracujemy, to pewien depozyt. Nie możemy o tym zapomnieć, wtedy być może z mniejszym zapałem poświęcalibyśmy większą część życia na pęd i zdobywanie, a dalibyśmy sobie dozę pewnego wyhamowania i zastanawiania nad sobą - podsumował jasnowidz.

To też może cię zainteresować: Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda razem na oficjalnym spotkaniu. Politycy uścisnęli sobie dłonie na znak rozejmu