Jak podaje "radiozet.pl", jurorka pierwszej edycji "The Voice Senior" Urszula Dudziak, przechodzi do innego programu. Okazuje się, że wystąpi jako trenerka kolejnej już, jedenastej edycji muzycznego Talent Show "The Voice of Poland".

Skąd ta nagła zmiana koncepcji?

Piosenkarka Urszula Dudziak będąc trenerką w "The Voice Senior" pierwszej edycji programu, była świadkiem wycięstwa sióstr Szydłowskich, czyli Jolanty, Krystyny, Elżbiety. Okazuje się, że artystka woli pomóc w spełnieniu marzeń o karierze, niż uczestniczyć w dobrej zabawie.

Cieszę się bardzo z nowego wyzwania, jakim jest „The Voice of Poland”. Seniorzy w „The Voice Senior” podchodzili do tego programu z dystansem, często z humorem i traktowali swoją obecność w tym programie jako wspaniałą przygodę. Śpiewająca młodzież inaczej traktuje udział w „The Voice of Poland”. Dla wielu jest to pragnienie spełnienia marzeń, zrobienia kariery i osiągnięcia życiowego sukcesu.

Jak przyznaje gwiazda, zamierza pomóc uczestnikom "The Voice of Poland" w szlifowaniu talentu i spełnieniu marzeń o wielkiej karierze.

Widzę siebie w tym programie jako osobę, która mając doświadczenie może doradzić, a raczej pomóc w wyszlifowaniu talentu. Kocham ludzi, którzy śpiewają i wiem, że będę bardzo życzliwa uczestnikom tego programu.

O tym pisaliśmy: Wielkie ognisko zachorowań. Wykryto już ponad 2,5 tysiąca zakażeń. Gdzie?

Zerknij też tutaj: Fakt, o którym pojęcia nie mają miliony Polaków. Lekarka mówi wprost, jaki wpływ na nasze płuca mają maseczki ochronne

Przypomnij sobie też o tym: Wideo, które robi w Internecie prawdziwą furorę! Urocza kotka pokazuje, jak wspaniałą jest mamą, ale nie dla kociąt