Jak podaje "Lelum", ślub kościelny, jaki wziął Jacek Kurski stał się obiektem zainteresowania mediów i opinii publicznej.

W centrum zainteresowania

Dla wielu hejterów nie byłby to ciekawy fakt , gdyby nie to, że wcześniej wieloletni szef Telewizji Polskiej unieważnił poprzedni ślub kościelny. Zarzucono mu niechrześcijańskie zachowanie. Panna młoda, Joanna Kurska jest żoną Jacka Kurskiego od lipca 2018 roku. Odbył się wówczas ich ślub cywilny i pierwsze wesele. Małżonkowie postanowili jednak uskutecznić ślub kościelny, co jeszcze bardziej scementuje ich związek.

Panna młoda zaskoczyła fryzurą

Panna młoda kojarzy się nam z piękną, białą suknią, ślubnym bukietem, fantazyjnym upięciem włosów, oraz białym welonem lub chociaż diademem. Zainteresowanie mediów wzbudziła niezwykle skromna, romantyczna zarazem fryzura Joanny Kurskiej , jaką miała podczas sobotniego ślubu.

Dziennik Zachodni

Proste, rozpuszczone włosy przyozdobione były niewielką białą spinką . Fakt, że jest to piękna kobieta, znacznie ułatwił jej dobranie odpowiedniej stylizacji na ten uroczysty dzień. Twórczyni programu "Na celowniku" zachwyciła urodą gości weselnych, gapiów, oraz opinię publiczną, która mimo kontrowersji nadmuchanych przez hejterów wokół unieważnienia poprzedniego ślubu kościelnego, nie może przestać rozwodzić się nad zachwycającą aparycją pani Kurskiej.

Nam pozostaje życzyć państwu Jackowi i Joannie Kurskim wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia!

O tym pisaliśmy: Żona Michała Wiśniewskiego ma ogromny talent. Mało kto o nim wie, choć jest godzien uwagi. Czy ma coś wspólnego z Mandaryną

Zerknij tutaj: Krzysztof Cugowski znalazł się w trudnej sytuacji finansowej. „Rok, dwa przeżyję bez grania, ale co dalej?”. Jego emerytura nie wystarcza na wiele

Przypominamy o tym: Dziwne zjawisko na autostradzie. Kierowcy nie mieli pojęcia, co ich za chwilę spotka