Jak donosi "se.pl", media rozpisują się ostatnio na temat nowej żony Michała Wiśniewskiego. Wszyscy skupili się na ciąży Poli Wiśniewskiej i na tym, że jest piątą już żoną wokalisty. Mało kto wie, że Pola Wiśniewska jest kimś więcej, niż "ciężarną żoną swojego męża".

Magiczna strona internetowa

Gdy media dowiedziały się o tym, że Pola Wiśniewska prowadzi swoją stronę internetową, podobnie jak Mandaryna, gdy była żoną artysty, zaraz zaczęły się porównania i przewidywania pewnych analogii z przeszłością Michała i Mandaryny.

Ich budzące zainteresowanie mediów małżeństwo, którego skrawki mogliśmy zobaczyć w programie "Jestem jaki jestem", mocno zapadło w pamięci opinii publicznej, która bez skrupułów wydaje ocenę niezaleznie od rzeczywistości. Teraz, gdy dowiedziano się o stronie internetowej Poli Wiśniewskiej, zaczęto spekulacje o ewentualności powtórzenia się historii ze stroną Mandaryny, na której ponoć Michał umieścił emocjonalne wpisy pod adresem tancerki.

Porzućmy jednak takowe spekulacje i skupmy się na tym, co prawdziwie może zachwycić wielu koneserów fotografii. Pola Wiśniewska, z tego co widać, zajmuje się fotografią artystyczną, która mocno zapada w pamięci. Monochromatyczne, surowe, pokazujące symetrię i proporcję fotografie mogą wręcz hipnotyzować. Jej konto na Instagramie pęka w szwach od niesamowitych prac, od których nie sposób się oderwać!

Ich industrialny w większości propozycji charakter sprawia, że odbiorca stara się ogarnąć umysłem idealną formę, która powstała z rąk człowieka.

Nie wiadomo, kto ma prawa do domeny, ale strona polawisniewska.pl może dla miłośników sztuki fotograficznej stać się perfidnym i bezlitosnym złodziejem czasu.

Jak się Wam podoba twórczość Poli Wiśniewskiej?

O tym pisaliśmy: Na jednym z polskich cmentarzy pojawiły się kartki z zaskakującą wiadomością. Jej treść wprawia w osłupienie

Zerknij: Polskie lasy zostały opanowane przez "latające kleszcze". Jak się przed nimi chronić