Jak podaje "plotek.pl", prezydent Duda po reelekcji uczcił jeszcze 610 rocznicę bitwy pd Grunwaldem i czmychnął z pięną żoną na zasłużony odpoczynek. Miejsce, jakie wybrali jest po prostu bajeczne!

Państwo Duda w nadmorskiej osadzie

Jak podają media, jedna z osób z otoczenia pary prezydenckiej zdradziła, gdzie wyjechał prezydent z pierwszą damą. Prezydent Andrzej Duda naswoich mediach społecznościowych podziękował swoim wyborcom i wszystkim, którzy wspierali go podczas kampanii i w trakcie wyborów.

Dziękuję tym, którzy wzięli udział w wyborach. Dziękuję za każdy oddany na mnie głos. Rafałowi Trzaskowskiemu dziękuję za wyborczą rywalizację. Dziękuję wszystkim spotkanym na kampanijnym szlaku! Niech żyje Polska! ✌️🇵🇱


Facebook/Andrzej Duda

Jak zdradził ktoś z otoczenia pary prezydenckiej, wszyscy ze sztabu wyborczego, łącznie z prezydencką parą byli wyczerpani kampanią wyborczą. Dlatego też dobrym pomysłem był krótki odpoczynek.

Kampania wyborcza była wyczerpująca. Byliśmy w trasie non-stop, spaliśmy po kilka godzin. Kilka dni odpoczynku doradzali prezydentowi najbliżsi współpracownicy, ale i prezydencka para chciała odpocząć.

Pilnie strzeżona przez pływające jednostki straży granicznej rezydencja w Juracie doczekała się przybycia pary prezydenckiej w godzinach wieczornych. Jest to jedno z ulubionych miejsc państwa Duda.

YT

O tym pisaliśmy: Dzień Dziecka również w Krakowskim ZOO. Na świecie powitano malutkiego renifera [WIDEO]

Zerknij: Bartosz Żukowski przez lata przechodzi trudne chwile. Serialowy Walduś wciąż wierzy, że rozwiąże problem

Przypominamy o: Wieczór wyborczy już za nami. Pewien element stroju Agaty Dudy zwrócił uwagę wnikliwych widzów. O co chodzi