Jak podaje "pomponik.pl", kariera medialna Marty Grycan była z początku niejasna dla opinii publicznej. Synowa Lodowego potentata nagle zaczęła pojawiać się w telewizji, w gazetach, oraz na salonach.

Nikt nie wiedział Skąd się wzięła

Na imprezy branżowe, medialne wydarzenia i do świata show-biznesu nie jest wcale tak łatwo się dostać. Każdy się zastanawiał, czym właściwie wyróżniła się Marta Grycan, gdy wraz z córkami zaczęła pojawiać się na pierwszych stronach gazet.

Marta Grycan żoną znanego cukiernika Adama Grycana, została w 1990 roku. Jej teściem stał się potentat lodowy, właściciel marki "Grycan – Lody od pokoleń" Zbigniew Grycan.

Żona znanego cukiernika w mediach zaistniała 11 roku. Napisała trzy książki o tematyce kulinarnej. Po przygodzie z telewizją, Marta Grycan prowadzi teraz z mężem firmę cukierniczą "A. Grycan Cukiernia Marta Grycan".

YT

Celebrytka wraz z trzema córkami Weroniką, Wiktorią i Gabrysią zostały nazwane przez opinię publiczną "Grycankami", w nawiązaniu do postaci zagranicznych celebrytek "Kardashianek".

Jej kariera medialna, jak szybko się zaczęła, tak szybko się zakończyła. Właścicielowi firmy nie podobało się to, że kobiety z jego rodziny stały się osobami medialnymi. Mimo to Marta Grycan nadal prowadzi pełne przepychu, ekstrawaganckich ubrań w panterkę i luksusu życie.

YT

Wciąż działa w branży kulinarnej, wciąż wygląda drapieżnie i luksusowo. W prawdzie jej konta na mediach społecznościowych już nie są publiczne, jednak nadal aktywnie działa także w sieci.

Co myślicie o lodach Grycan? Są warte swojej luksusowej ceny?

O tym pisaliśmy: Turyści nad Bałtykiem przecierają oczy ze zdumienia na widok cen w restauracjach. To prawdziwe żniwa, coraz mniej w portfelach Polaków

Zerknij: Za kilka miesięcy pojawi się problem z dostępnością jajek w sprzedaży. Specjaliści ostrzegają, powód jest zaskakujący

Przypominamy Ci także o tym: Smutna wiadomość dla wszystkich wielbicieli "Kaczuszek". Nie ma już z nami wykonawcy