Podczas wczorajszego gorącego wieczoru wyborczego, Andrzejowi Dudzie towarzyszyły dwie najważniejsze w jego życiu kobiety, żona – Agata i córka Kinga. Obie panie wyglądały zjawiskowo. Zarówno Agata jak i Kinga wybrały na te uroczystość eleganckie garnitury w kolorze białym.

W ostatnim czasie sporo mówiło się o wyborach prezydenckich, trwały także spekulacje, jaki będzie wynik drugiej tury głosowania. Wybory już za nami – głosowanie zakończyło się wczoraj o 21:00. Według pierwszych wyników sondażowych exit poll Andrzej Duda miał przewagę nad Rafałem Trzaskowskim, jednak była ona niewielka – 50,8% do 49,2%.

O godzinie 2:00 podano do wiadomości sondaż late poll, obejmujący dane z 90% komisji wyborczych. Wtedy okazało się, że przewaga dotychczasowego prezydenta zwiększyła się – uzyskał 51% głosów, zaś jego rywal – 49%. Sprawa wciąż nie jest jednak przesądzona – margines błędu wynosi 1%, czyli właśnie tyle, ile wynosi przewaga Andrzeja Dudy.

Kinga Duda i Agata Duda w białych garniturach

Jak zauważył cytowany przez Super Express stylista i projektant Daniel Jacob Dali, wybór bieli przez obie panie nie był przypadkowy. Biel jest symbolem niewinności, czystości i ogólnego dobra.

- Podczas wczorajszego, tak gorącego dnia dla rodziny Andrzeja Dudy, jego żona Agata skrupulatnie zadbała o swój wygląd. Ubrała się cała na biało, a to zdecydowanie nie był przypadek. Kolor biały jest odbierany jako wzór czystości i niewinności. Pasuje na większość okoliczności. Sam krój damskiego garnituru wpisuje się również w trendy, więc z całą pewnością team Agaty przemyślał jej ubiór. Pomarszczona falbanka na marynarce zdecydowanie nadała nowoczesności - powiedział projektant Daniel Jacob Dali.

Prezydent z rodziną fot. Super Express
Prezydent z rodziną fot. Super Express

Prezydent z rodziną fot. Super Express
Prezydent z rodziną fot. Super Express