Jak donosi "se.pl", jasnowidz z Człuchowa zdradził na swoim kanale na YouTube treść kolejnej swojej wizji dotyczącej tego, co czeka Polskę w 2020 roku. Jeśli wizja miałaby się sprawdzić, nie będzie to pozytywna wiadomość.

Wizja Krzysztofa Jackowskiego

Wizjoner jest znany głównie z odnajdywania osób zaginionych, oraz ciał osób zmarłych. Wielokrotnie udowodnił słuszność swoich wizji, chociażby podczas głośnych niedawno poszukiwań zaginionego i niestety tragicznie znarłego Kacperka. Tym razem, siódmego lipca bieżącego roku, jasnowidz z Człuchowa podzielił się ze swoimi widzami wizją, w której opowiedział o wyborach prezydenckoch, oraz o wydarzeniach, które nazwał III wojną światową.

YT

Nie ulega dla mnie wątpliwości, że obecna sytuacja to jest przygotowanie do działań wojennych. To ma się wydarzyć - mówiłem o tym już kilka lat wcześniej - w rejonie Bliskiego Wschodu. Uważam, że Iran jest poważnie zagrożony i uważam, że Iran już teraz jest w jakiś sposób atakowany. Obawiam się także, że nasz kraj może być punktem pewnego desantu, który będzie służył obcej armii do pewnych działań na odległość.

Wieloletnie doświadczenie Krzysztofa Jackowskiego, podpowiada mu jak uniknąć zakłóceń w wizjach, aby nic ich nie zakłamywało. Czy tym razem także udało się mu uniknąć jakiegokolwiek błędu? Czy faktycznie czeka nas wojna?

O tym pisaliśmy: Na niebie znany łowca burz uchwycił na nagraniu postać idącą wzdłuż chmur. Wideo szybko obiegło internet [VIDEO]

Zerknij także i tutaj: Wikariusz odważył się odpowiedzieć na niewygodne pytania. Szczerze opowiedział, na co przeznaczane są datki z "tacy"

Przypominamy także i o tym: Kondolencje płyną do rodziny gwiazdy "Na Wspólnej". Nie ma już w jej życiu najważniejszego mężczyzny