Jak donosi "Lelum", urzędujący obecnie prezydent Andrzej Duda organizując w drugiej turze debatę na wzór tych amerykańskich, mógł spodziewać się na prawdę różnorodnych pytań, które zadawali sami obywatele. Odważnie przystąpił do rozmowy z ludźmi. Jakiś czas temu, postanowił także powtórzyć wirtualne spotkanie z użytkownikami portalu "Wykop.pl" z 2015 roku. Podczas tegorocznego spotkania padło pytanie, którego się nie spodziewał.

Andrzej Duda wyjawił intencje Pierwszej Damy

Podczas wortualnego spotkania, urzędujący obecnie Prezydent otrzymał od wyborcy pytanie, które nurtuje już od dłuższego czasu opinię publiczną.

Czy Pierwsza Dama będzie bardziej widoczna i aktywna w następnych latach, czy wycofa się już na amen?

Kandydat na reelekcję Andrzej Duda wyczeroująco na nie odpowiedział przyznając, że jego małżonce nie zależy na ciągłym uznaniu opinii publicznej.

Moja żona Agata sama podjęła decyzję o sposobie wypełniania obowiązków Pierwszej Damy. Jest naprawdę bardzo aktywna. Angażuje się w wiele przedsięwzięć charytatywnych, patronuje licznym inicjatywom, ale robi to z dala od kamer, bo bardziej zależy jej na efektach, niż na poklasku.

YT

Jedne media twierdzą, że Agata Duda jest źle odbierana, gdyż wyborcy życzą sobie wiedzieć wszystko o poczynaniach Pierwszej Damy, inne z kolei przyznają, że żona Prezydenta aktywnie działa, choć bez blasku fleszy. Inaczej zechciał postąpić sztab wyborczy Rafała Trzaskowskiego, którego żonę Małgorzatę postanowiono eksponować jako aktywną, zaradną i niezależną kobietę sukcesu. Jakie to przyniesie rezultaty?

Co sądzicie o postawie Agaty Dudy? Czy powinna wszystko, co robi dokumentować w towarzystwie kamer i mediów?

O tym pisaliśmy: Ministerstwo Zdrowia ostrzega Polaków. Sprawa jest niezwykle ważna dla naszego zdrowia

Zerknij: Niepokojące wieści ze Śląska. Rośnie liczba zakażeń wśród górników

Przypominamy także i o tym: Dziwne zjawisko na autostradzie. Kierowcy nie mieli pojęcia, co ich za chwilę spotka