Możesz nie wierzyć, że wszystkie żywe istoty, które istnieją na naszej planecie, podlegają prawom wszechświata. I nie jesteś wyjątkiem. Nie ma znaczenia, czy o nich wiesz, czy nie, ale nadal działają przez całe życie.

Prawa te nie są tworzone przez naukowców ani badaczy, są tworzone przez ludzkie doświadczenia i obserwacje i zawsze działają.

№1 Prawo wyboru

Każdy ma wybór. Całe nasze życie nie jest zbiorem zbiegów okoliczności, ale łańcuchem wyboru i jego konsekwencjami. Tylko my wybieramy sposób działania w danej sytuacji. Więc kiedy podejmiesz jakąkolwiek decyzję, wiedz, że będzie to miało konsekwencje.

№2 Prawo pustki

Nowy może pojawić się tylko wtedy, gdy nic nie ma. Przychodzi tam, gdzie jest pusto. Więc kiedy czujesz się zdewastowany i wyczerpany, nie poddawaj się. Wciąż jesteś na prowadzeniu. Wkrótce pojawi się coś nowego i lepszego.

№3 Prawo materializacji myśli

Wszystko wokół nas składa się z atomów, które emitują energię. Chociaż przez długi czas ludzkość uważała, że ​​myśli nie są materialne, ale jest to dalekie od przypadku. Nasze myślenie powoduje specjalne połączenia neuronowe w mózgu, które również oddziałują na siebie i uwalniają energię. Więc kontroluj swoje myśli, ponieważ mogą stać się rzeczywistością.

№4 Prawo aktualności

Prawa wszechświata mówią, że wszystkie problemy muszą zostać rozwiązane, kiedy się pojawią. Wynika z tego, że nie trzeba zwlekać i odkładać rzeczy na jutro. Jednocześnie nie musisz się martwić o rzeczy, które jeszcze się nie wydarzyły. Mogą wcale nie być w twoim życiu.

№5 Prawo możliwości i potrzeb

Czasami wydaje się, że nasze marzenia są czymś nierealnym. Jednak przeważnie mamy te pragnienia i aspiracje, które możemy naprawdę zrealizować. Wszystko, co musisz zrobić, to zacząć coś robić.

№6 Prawo płatności

Będziemy nagradzani za każde działanie w naszym życiu. Za wszystko. Wszystko działa wprost proporcjonalnie: im więcej wysiłku będziesz musiał podjąć, tym słodszy będzie wynik. Nie musisz czekać na szczęście, po prostu zacznij coś robić.

№7 Prawo harmonii

Cały nasz wszechświat żyje zgodnie z prawem harmonii, a jeśli coś gdzieś się zepsuje, energia dąży do przywrócenia równowagi. Dotyczy to również naszego życia. Myśl pozytywnie i nie życz sobie krzywdy, zrozum, czego naprawdę potrzebujesz do szczęścia — tylko wtedy osiągniesz stan harmonii.

Czy przestrzegasz tych praw w swoim życiu?

Jak informował portal „Życie”: O NIESTANDARDOWYCH ZASTOSOWANIACH HERBATY WIEDZĄ NIELICZNI. CUDOWNA ROŚLINA, KTÓRA NIE TYLKO ŚWIETNIE SMAKUJE, ALE ROZWIĄZUJE DOMOWE PROBLEMY