Ten mężczyzna z pewnością stał się rekordzistą, jeśli chodzi o konsekwentne unikanie jakiegokolwiek kontaktu z wodą. Gdy Amou Haji z Iranu, dziś 80-letni mężczyzna skończył 20 lat postanowił, że więcej nie będzie się mył i zapomni o korzystaniu z jakichkolwiek kosmetyków pielęgnacyjnych, nawet całkowicie naturalnych. Swój dziwaczny plan konsekwnentnie realizuje od sześciu dekad! Jak to wpłynęło na jego zdrowie?

Nie dla niego mydło, szampon, pasta do zębów czy wszelkie istniejące środki do pielęgnacji ciała i włosów. Jego wygląd po tak długim czasie bez mycia może wystraszyć i fascynować w jednym czasie!

Irańczyk nie myje się od 60 lat!

Amou Haji jest bezdomnym żyjącym na ulicach Iranu. Nie ma praktycznie żadnego dobytku, ani nazwiska, a przydomek nadali mu mieszkańcy okolicy, co oznacza „dobrego człowieka”. Latem pomieszkuje w dziurze w ziemi, którą samodzielnie wykopał, a na zimę schronienie w formie szałasu przygotowali mu obcy ludzie.

fot. YouTube @Wonder World

Ten mężczyzna to rekordzista, jeśli chodzi o brak zachowania podstawowych zasad higieny. Nie myje się od 60 lat, jego skóra jest czarna od brudu, a oczy są praktycznie niewidoczne. Zapach, który roznosi jest wyczuwalny z kilkuset metrów i nie da się go znieść.

Strach przed wodą spowodował, że przestał się myć

Powodem dla którego Amou przestał się myć permanentnie jest fobia związana z wodą, którą zdradzał już od najmłodszych lat. Gdy stał się dorosły przestał się myć całkowicie. Jego zdaniem, kontakt z wodą dziś byłby dla niego zabójczy i z pewnością zapadłby na jakąś straszną chorobę. Co ciekawe, Amou szuka miłości i chciałby znaleźć kobietę, która pokocha go bez względu na jego wygląd.

źródło: zxmescience.com

Jak informował portal „Życie”: O NIESTANDARDOWYCH ZASTOSOWANIACH HERBATY WIEDZĄ NIELICZNI. CUDOWNA ROŚLINA, KTÓRA NIE TYLKO ŚWIETNIE SMAKUJE, ALE ROZWIĄZUJE DOMOWE PROBLEMY

Przypomnij sobie: PARA URATOWAŁA Z OPRESJI MAŁE KOCIĄTKO. ZDUMIEWAJĄCA HISTORIA ADOPCJI, KTÓRA ZAKOŃCZYŁA SIĘ NIESPOTYKANYM ODKRYCIEM

Portal „Życie” pisał również: ROSNĄ JAK GRZYBY PO DESZCZU! GRZYBIARZE ZACIERAJĄ RĘCE, DZIĘKI ULEWOM NA TERENIE CAŁEJ POLSKI MOGĄ RUSZAĆ NA ŁOWY