Ronnie i Donnie Galyon mają 68 lat i są złączeni mostkiem i brzuchem. Bliźnięta syjamskie są niezwykle rzadkie. Ponadto połowa wszystkich bliźniąt syjamskich rodzi się martwa, a kolejna jedna trzecia nie przeżyje dłużej niż 24 godziny po urodzeniu. Żywe narodziny bliźniąt syjamskich są trzy razy bardziej prawdopodobne, że będą płci żeńskiej niż męskiej.

Z tych wszystkich powodów Ronnie i Donnie Galyon są naprawdę niezwykli. Urodzeni w 1951 roku są najdłużej żyjącymi bliźniakami w historii.

Ronnie i Donnie mieli niezwykłe dzieciństwo

Bliźniacy urodzili się w Ohio 28 października 1951 roku. Dla rodziców Wesleya i Eileen Galyon. Ich rodzice nie spodziewali się bliźniaków. Chłopcy byli połączeni od mostka do pachwiny, mają cztery nogi, ale dzielą jeden pępek, jeden pęcherz i jeden zestaw męskich narządów płciowych.

Ronnie i Donnie spędzili pierwsze dwa lata życia w szpitalu, gdy lekarze próbowali ustalić, czy można ich rozdzielić. Kiedy w końcu zdecydowali, że to niemożliwe, Ronnie i Donnie zostali odesłani do domu z rodzicami. Wesley i Eileen próbowali wysłać swoich synów do szkoły, ale nauczyciele powiedzieli, że byli zbyt rozkojarzeni i zabronili im uczęszczania do szkoły, co doprowadziło do tego, że bliźnięta są analfabetami.

fot. YouTube

Praca w rozrywce

Kiedy Ronnie i Donnie mieli zaledwie cztery lata, ich ojciec postanowił zabrać ich w podróż jako atrakcję, aby zarobić pieniądze na utrzymanie ich dużej rodziny.

Choć dziś wydaje się to szokujące, bliźniacy twierdzą, że „mieli miłe życie”. Ich życie w branży rozrywkowej pozwoliło im poznać wielu interesujących ludzi, w tym osoby urodzone w niezwykłych warunkach, a nawet gwiazdy takie jak Johnny Cash.

Przejście na emeryturę

Ronnie i Donnie wycofali się z branży rozrywkowej w 1991 roku. Od tego czasu mieszkają w Ohio ze swoim młodszym bratem Jimem i jego żoną Mary.

Są w dużej mierze niezależni, ale Jim chętnie pomaga im tam, gdzie może. Podczas wywiadu Jim stwierdził:

- To odwdzięczenia się. Czuję, że w ten sposób zapłacili za nas wszystkich dorastających w domu.

Separacja?

Chociaż separacja była niemożliwa, kiedy Ronnie i Donnie przyszli na świat, ale dziś zdaniem lekarzy można ich rozdzielić dzięki postępom naukowym na przestrzeni lat. Ale Ronnie i Donnie nie chcą się operacji.

- Dobry Pan nas stworzył. Pozwól naszemu wybawcy to zrobić - mówi Ronnie.

- Żadnego chirurga! - zgodził się Donnie.

Jak informował portal „Życie”: O NIESTANDARDOWYCH ZASTOSOWANIACH HERBATY WIEDZĄ NIELICZNI. CUDOWNA ROŚLINA, KTÓRA NIE TYLKO ŚWIETNIE SMAKUJE, ALE ROZWIĄZUJE DOMOWE PROBLEMY

Przypomnij sobie: PARA URATOWAŁA Z OPRESJI MAŁE KOCIĄTKO. ZDUMIEWAJĄCA HISTORIA ADOPCJI, KTÓRA ZAKOŃCZYŁA SIĘ NIESPOTYKANYM ODKRYCIEM

Portal „Życie” pisał również: ROSNĄ JAK GRZYBY PO DESZCZU! GRZYBIARZE ZACIERAJĄ RĘCE, DZIĘKI ULEWOM NA TERENIE CAŁEJ POLSKI MOGĄ RUSZAĆ NA ŁOWY