Anioł przedstawiany jest z reguły jako biała postać ze skrzydłami, otoczona ogromną jasnością. Ich zadaniem jest troska o ludzi i pomaganie im w trudnych chwilach. Czy jednak każdy z nas ma swojego Anioła Stróża?

Anioły są wśród nas?

Niektórzy twierdzą, że opiekują się nimi istoty, które pomagają im podejmować decyzje czy też wyciągają ich z trudnych sytuacji. Są oni przekonani o tym, że tak się dzieje ponieważ dostrzegają na swojej drodze niecodzienne znaki.

Jednym z nich jest białe pióro znalezione całkiem przypadkowo. Ma ono pochodzić właśnie ze skrzydeł Anioła Stróża i stanowić zapewnienie nas o jego obecności.

Podobne znaczenie może mieć znalezienie monety. Wiele osób twierdzi, że moneta znaleziona na drodze przynosi szczęście i powodzenie w sprawach finansowych, ale może okazać się, że nie tylko.

Na portalu ohme.pl możemy przeczytać, że świadectwem tego iż opiekuje się nami Anioł Stróż może być także dostrzeżenie tęczy na niebie, podczas gdy nie pada deszcz. To rodzaj pewnego rodzaju deklaracji, że jesteśmy otoczeni anielską opieką i nic złego nie może nam się stać.

Wiele osób, które twierdzi że doznały spotkania z bliskimi zmarłymi wskazuje na to, że odczuwali podczas tej sytuacji chłód. Jak się okazuje, takie uczucie może nam towarzyszyć także podczas spotkania z Aniołem.

Jak poznać, że Anioł jest obok?

W czasie odczuwania takiego chłodu możemy mieć także nieodparte wrażenie, że tuż obok nas znajduje się ktoś jeszcze, jednak nie możemy zobaczyć go gołym okiem. Może właśnie to Anioł Stróż siedzi obok nas i czuwa nad naszym bezpieczeństwem.

Niejednokrotnie Anioły mogą odwiedzać nas także w snach. Jeśli podczas snu widzimy białe postacie możemy spodziewać się tego, że nasz Anioł Stróż chce nam przekazać coś bardzo ważnego.

Anioły mogą także komunikować się z nami za pośrednictwem przeczuć, których pewnie doświadczyliśmy niejednokrotnie w życiu. Jeśli wiesz, że coś się wydarzy lub też jesteś przekonany, że Twoja intuicja podpowiada Ci, jak powinieneś postąpić to możesz być pewien, że przemawia do Ciebie Twój Anioł Stróż.

Jak informował portal „Życie”: BOHATERSKI PIES, KTÓRY PRZEZ KILKA DNI CZUWAŁ PRZY SWOIM ZAGINIONYM 83-LETNIM WŁAŚCICIELU. JAK SKOŃCZYŁA SIĘ TA HISTORIA

Przypomnij sobie: PIWONIA KRZEWIASTA OZDOBI KAŻDY OGRÓD. JAK WŁAŚCIWIE JĄ PIELĘGNOWAĆ, ŻEBY ZACHWYCAŁA PRZEZ LATA

Portal „Życie” pisał również: DOMOWE SPOSOBY NA USUNIĘCIE PRZEBARWIEŃ Z PLASTIKU. MEBLE OGRODOWE I INNE PRZEDMIOTY BĘDĄ LŚNIŁY JAK NOWE, WYSTARCZY KILKA PROSTYCH SKŁADNIKÓW