23 czerwca

Czujesz, że jesteś manipulowany? Nie wiesz co robić dalej?

Po prostu oczyśćcie swoje zmartwienia i módlcie się o uwolnienie od ucisku pewnych ludzi. Wypowiedz słowa modlitwy od ósmej rano. Będziesz miał dokładnie godzinę, aby twoje słowa zostały wysłuchane i zaakceptowane.

24 czerwca

Jeśli w niedalekiej przyszłości czeka cię długa droga, poproś wyższe moce, aby oczyściły ją ze zła i wrogów. Aby wszystko było w porządku z tobą i bezpiecznie się odbyło. Najlepszy czas dla modlitwy to 6-7 rano.

26 czerwca

Wasze marzenia już dawno się nie spełniły i nie wiecie, co zrobić, aby szybko je zrealizować? Nie poddawaj się i podejmuj nowe próby osiągnięcia celu. Pomoże ci modlitwa do anioła stróża. Najlepszy czas na modlitwę to 23.00

27 czerwca

Boisz się, że nie będziesz w stanie poradzić sobie z zaplanowanymi zadaniami lub po prostu nie masz wystarczającej wiedzy i kompetencji? Zrób wdech i wydech, zrelaksuj się i oczyść swój umysł z tych złych myśli. Nie musisz nastawiać się na porażkę.

Wypowiadaj słowa modlitewne od 12.00 do 14.00 i uzyskaj pomoc.

28 czerwca

Ciągle o coś pytamy, ale jak często dziękujemy za pomoc, której nam udzielono? Tego dnia musisz podziękować aniołowi za wszystko, co ci uczyniono. Nawet jeśli nie masz pojęcia, za co powinieneś być wdzięczny, po prostu powiedz z całego serca proste słowa wdzięczności za wszystko.


Przypomnij sobie o… CZY KONWALIE SĄ NIEBEZPIECZNE? LEKARZE PRZEKAZUJĄ WAŻNĄ INFORMACJĘ, KTÓRA MOŻE WPŁYNĄĆ NA TWOJE ZDROWIE