Pewien użytkownik TikTok przesłał filmy przedstawiające go z babcią. Film 18-letniego wnuka o starszej kobiecie zdobył miliony serc w mediach społecznościowych.

Niezwykły występ

Mieszkający w Wielkiej Brytanii Lewis Leigh nakręcił wideo, kiedy poszedł po kilka niezbędnych artykułów spożywczych dla swojej 76-letniej babci, Phyllis Leigh. Starsza kobieta jest obecnie w izolacji z powodu COVID-19, a nastolatek zachował bezpieczną odległość podczas kręcenia wideo online.


YouTube/CBS News

„Więc dzisiaj poszedłem po niezbędne artykuły spożywcze, a kiedy je dostarczyłem, zrobiliśmy TikTok lol #fyp #foryou #nan #uk #grandma”, napisał o filmie.

W rozmowie z portalem informacyjnym GMA Lewis powiedział: „Wszyscy mówią, że to zdrowe wideo”. Wspomniał, że smutno jest widzieć, że w tych czasach jego babcia musi żyć sama. „Najważniejszym wydarzeniem jej tygodnia jest wizyta mojej rodziny i moja” - dodał.

YT

Film zyskał ponad 4 miliony wyświetleń w portalu udostępniania wideo, z około milionem polubień. Zapytany o niesamowite umiejętności taneczne swojej babci, Lewis odpowiedział: „Nie spodziewałem się, że tak szybko to odbierze. Myślałem, że ćwiczenie będzie dla niej dobre ”.

Oto cudowny przykład rodzinnej solidarności z babcią poddaną kwarantannie. Wygląda, jakby mieli już przećwiczony ten układ taneczny! Jak się Wam podoba?

O tym pisaliśmy: Litania do św. Rosalii. Niezwykle skuteczna modlitwa chroniąca nasze zdrowie przed "morowym powietrzem"

Zerknij także tutaj: Wideo, które robi w Internecie prawdziwą furorę! Urocza kotka pokazuje, jak wspaniałą jest mamą, ale nie dla kociąt

Przypominamy także o: Lada dzień rząd cofnie ważny zakaz. Eksperci są wzburzeni, skutki mogą być opłakane