Życie pisze różne scenariusze. Nie każdemu dane jest od początku cieszyć się szczęśliwym losem, a dla małego dziecka najsmutniejszym, co może być, jest bycie porzuconym.

Chłopiec został porzucony. Po latach odezwali się do niego rodzice

Bohaterem historii opowiedzianej na portalu wiesz.io jest Adam. Chłopiec został odebrany od rodziców-alkoholików, gdy miał trzy latka. W domu był głodzony. Zamieszkał z babcią.

Jednak gdy Adam skończył studia, jego babcia zmarła. Dorosły już mężczyzna pracował w dużej firmie. Jego rodzice pojawili się na pogrzebie – ostatni raz widział ich około 10 lat wcześniej, gdy żądali pieniędzy od babci chłopaka.

Źródło: freepik.com
Źródło: freepik.com

Matka Adama opowiedziała mu, że nie piją już alkoholu, jednak bali się spotkania z nim. Ostatecznie zaczęli utrzymywać kontakt, wydawałoby się, że pozostawali w dobrych relacjach. Jednak wtedy matka Adama oznajmiła, że potrzebuje 30 000 złotych, gdyż jest chora i musi przejść operację.

Mężczyzna nie zawahał się ani chwili i dał jej pieniądze, a wtedy rodzice zniknęli. Zrozumiał, że znów dał się oszukać.

Spotkali się po kolejnym roku, gdy pijani rodzice Adama zjawili się pod jego drzwiami, oczekując, że syn da im pieniądze. Mężczyzna powiedział jednak, że może ich wspomóc w leczeniu. Jego rodzice nie byli zainteresowani, a dzień później obrabowali mieszkanie, w którym żył.

Po kolejnych 8 latach, gdy Adam miał rodzinę i własną, dużą firmę, jego matka pojawiła się w drzwiach, mówiąc, że jego ojciec jest umierający i lekarze nic nie robią. Nauczony doświadczeniem mężczyzna nie wpuścił jej do domu, jednak wykonał szybki telefon do przyjaciela, którego poprosił o zweryfikowanie informacji.

Źródło: freepik.com
Źródło: freepik.com

Okazało się, że ojciec Adama ucierpiał w wyniku silnego zatrucia alkoholem i zemdlał. Jednak wbrew słowom matki mężczyzny – jego ojciec miał idealną opiekę lekarską. Wtedy ten pożegnał się z rodzicami.

Po kilku dniach matka Adama zadzwoniła ponownie, prosząc syna, by dał jej pieniądze na leki dla ojca. Mężczyzna pojechał do szpitala i udał się do lekarza, który powiedział mu, że jego ojciec nie potrzebuje leków. Dowiedział się za to, że w szpitalu jego matka rozpowiada, że nie chce pomagać rodzicom mimo zarobków, że porzucił ich i nie odwiedza grobu babci, zaś oni poświęcili ogrom czasu oraz pieniędzy, by go wykształcić.

Wtedy Adam zdecydował, że nie będzie już utrzymywać kontaktu z rodzicami. Jego matka próbowała kontaktować się z synem, zjawiła się nawet w jego pracy, próbując przejść przez ochronę, jednak mężczyzna powiadomił policję.

„Nie mam rodziców. Moja babcia mnie wychowała. A to jakaś oszustka” – powiedział wówczas.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: SKANDAL W CENTRUM MIASTA. WŁAŚCICIEL ZDEMOLOWAŁ MIESZKANIE SWOICH LOKATORÓW. JAKIE SĄ PRZYCZYNY TAKIEGO ZACHOWANIA

Jak informował portal Życie: TADEUSZ RYDZYK ODMÓWIŁ WSPARCIA CZŁONKOWI KADRY NARODOWEJ. INTERNAUCI SĄ ZBULWERSOWANI. O CO CHODZI

Portal Życie pisał również o… PROKURATURA PODJĘŁA DECYZJĘ W SPRAWIE KONCERTU KASI KOWALSKIEJ W CIECHANOWIE. NIE WSZYSTKIM SIĘ TO SPODOBA