Patrząc na tę kobietę naprawdę trudno się dziwić, że podjęła decyzję o poddaniu się operacji plastycznej, gdyż w jej przypadku nie chodzi jedynie o estetykę i względy zdrowotne, ale dosłownie – o uratowanie życia. Nos tej kobiety rósł w zastraszającym tempie i gdyby nie pomoc lekarzy mogłoby się skończyć naprawdę źle!

Trudno znaleźć na świecie kobietę, która nie miałaby choć jednego kompleksu – gruba uda, brak wcięcia w talii, obwisłe piersi czy zbyt obfita twarz. Różnimy się od siebie, nie jesteśmy idealni i to całkowicie normalne, że niektóre cechy występują u różnych ludzi.

Bywa jednak tak, że niektóre przypadłości po prostu nie pozwalają nam normalnie funkcjonować. Właśnie tak było w przypadku pewnej Amerykanki, której nos rósł w zastraszającym tempie! Sytuacja, w jakiej się znalazła wpędziła ją w depresję i stany lekowe, obawiała się wyjść do ludzi ze strachu przed oceną i wyśmiewaniem.

fot. YouTube/The Doctors

Nos spędzał pewnej kobiecie sen z powiek. Życie uratowali jej lekarze, po operacji trudno ją rozpoznać

Powodem problemów Pameli był tocząca jej organizm choroba – trądzik różowaty, który w pewnym momencie doprowadził do sytuacji, w której kobieta nie mogła wyjść z domu. Cała jej twarz pokrywały szpecące wykwity i czerwone plamy, a dodatkowo nos zaczął puchnąć i rósł coraz szybciej.

Jak informuje portal lelum.pl, kobieta była zdesperowana i postanowiła poszukać pomocy w popularnym amerykańskim programie o tematyce medycznej, „The Doctors”. Leczenie wdrożone przez doktorów uratowało jej życie!

fot. YouTube/The Doctors

Okazuje się, że kobieta zaczęła cierpieć na trądzik różowaty w wieku dojrzewania, a po porodzie zdecydowanie się nasilił. Znany chirurg plastyczny postanowiła pomóc kobiecie, a efektu operacji plastycznej są nie do uwierzenia!

Pamela po trzech miesiącach od zabiegu pojawiła się w studiu programu ponownie. Widzowie i publiczność w studiu nie mogli uwierzyć, że to ta sama osoba!

fot. YouTube/The Doctors

Portal „Życie” informował: KORONAWIRUS WŚRÓD KURIERÓW. TRZEBA MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI, WŚRÓD ZAKAŻONYCH DZIESIĄTKI PRACOWNIKÓW FIRMY

Przypomnij sobie: KONSUMENCI MUSZĄ MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI. GIS INFORMUJE O SKAŻENIU PEWNEGO POPULARNEGO PRODUKTU, NIE WOLNO GO SPOŻYWAĆ

Portal „Życie” pisał również: IMGW WYDAŁO ALERTY DLA CAŁEJ POLSKI. W WIELU MIEJSCACH BĘDZIE GWAŁTOWNIE, MOGĄ POJAWIĆ SIĘ TRĄBY POWIETRZNE