Cyganie przypisują karty ludziom urodzonym w konkretne dni. Według nich mają opisywać ich charakter. Sprawdź, czy zgodzisz się ze swoim opisem.

Niesamowite znaczenie kart

Osoby urodzone pomiędzy 16 lutego, a 5 kwietnia są charakteryzowane przez Siódemkę Pik. Jak się okazuje, są oni niezmiernie uprzejmi i empatyczni. Uwielbiają pomagać i chętnie angażują się w różnorodne wolontariaty. Niestety, bardzo często takie osoby nie potrafią jednak stworzyć trwałego i szczęśliwego związku.

Ósemka Trefl charakteryzuje natomiast osoby urodzone pomiędzy 6 kwietnia, a 18 czerwca. Jeśli urodziłeś się właśnie wtedy to prawdopodobnie uwielbiasz podróżować i jesteś bardzo aktywny. Co więcej, nie możesz żyć bez adrenaliny.

Jednak osoby urodzone w tym czasie mają trudności z dogadywaniem się z innymi, dlatego też mają wąskie grono znajomych, którym niekoniecznie mówią całą prawdę o sobie.

Kolejna karta to Dziewiątka Kier i jest ona przypisywana osobom, które urodziły się pomiędzy 19 czerwca, a 2 lipca. Cyganie uważają, że to osoby odznaczają się talentem artystycznym i są niezmiernie wrażliwe. Trudno im jednak utrzymać stały związek z jedną osobą. Często też potrafią zaprzepaścić cały swój majątek przez jedną, złą decyzję.

Pomiędzy 3 lipca, a 10 września urodziły się natomiast osoby oznaczane przez kartę Dziesiątkę Karo. Są to osoby, które kierują się skrajnymi emocjami. Kochają, albo nienawidzą. Mimo wszystko są to dobrzy i otwarci ludzie. Jednak kiedy ktoś zajdzie im za skórę, lepiej zejść im z drogi.

Sprawdź, czy się z tym zgadzasz

Kolejna karta to Walet Pik. Jest ona przypisywana osobom urodzonym pomiędzy 11 września, a 11 listopada. Są to osoby lubiące zmiany, które mają głowę pełną pomysłów. Co ciekawe, kiedy założą sobie jakiś cel, zrealizują go nawet jeśli będzie wymagał od nich niesamowitego poświęcenia!

Dama Trefl jest natomiast dedykowana dla osób, które urodziły się od 12 listopada do 22 grudnia. Osoby te odznaczają się nietuzinkową kreatywnością i ogromną inteligencją. Niestety, ich słabą stroną jest słabość do romansów i flirtów. Często uważają się oni za osoby wiecznie niespełnione i nieszczęśliwe.

Przedostatnią kartą jest Król Kier. Przypisywany jest on osobom, które przyszły na świat pomiędzy 23 a 29 grudnia! Jeśli urodziłeś się właśnie wtedy to z całą pewnością jesteś osobą, która wie czego chce i jest zawzięta w swoich postanowieniach. Jednak przeważnie wolisz pracować sam, niż w grupie. Osoby urodzone w tych dniach bardzo często pamiętają złe chwile i urazy przez resztę swojego życia.

Ostatnia karta charakteryzuje osoby urodzone pomiędzy 30 grudnia, a 15 lutego i jest to As Kier. Osoby, którym przypisana jest ta karta są niesamowicie rozsądne, a także ambitne. Taki partner to prawdziwy skarb, bowiem osoby te są ogromnym oparciem. Czasem zdarzy im się przejawiać zachowania egoistyczne, jednak jeśli kochają to na zabój!