Nie wiedziała, że ​​będzie świadkiem aktu współczucia i empatii. Turysta powiedział Ahyan, że znalazł na ulicy chłopca o imieniu Warren, sprzedającego kwiaty. Po zakupie jaśminu od Warrena turysta zaprowadził go do sklepu, aby kupić buty, ponieważ młody chłopak chodził boso po ulicach.

Niezwykły gest

Turysta, który pozostaje niezidentyfikowany, został poruszony, gdy zobaczył ciemne, brudne stopy Warrena. Chciał pomóc biednemu chłopcu, który nigdy w życiu nie miał nowej pary butów.

YT

Turysta wezwał Warrena, by wybrał dowolną parę butów, które mu się podobają, podczas gdy jeden z pracowników Ahyana pomógł zmierzyć stopy chłopca. Nie nosząc butów przez 14 lat, nigdy nie znał swojego rozmiaru buta.

YT

Młody chłopak ostatecznie zdecydował się na parę butów do biegania i nie mógł przestać się uśmiechać! Jego ekscytacja była niezwykle ciepła. Ahyan, wzruszona tym, co zobaczyła, dała 40% zniżki na zakup.

YT

Patrzyła, jak turysta i młody chłopak wychodzą ze sklepu i kierują się do restauracji typu fast food, po tym, jak zapytał personel, gdzie mógłby kupić ubrania dla chłopca.

YT

Ahyan później udostępniła tę historię na swojej stronie na Facebooku. Po raz pierwszy od wielu lat widzi taką dobroć. Warren wygląda na bardzo szczęśliwego i wdzięcznego. Ten dzień musi być niezapomniany dla całej trójki.

Taka postawa, jeśli jest szczera i bezinteresowna, godna jest nasladowania, ale niestety nie jest w stanie rozwiązać wszystkich problemów mieszkańców najbiedniejszych krajów...

Co sądzisz o geście turysty?

O tym pisaliśmy: Bezdomny kot mógł stracić możliwość oddychania przez zbyt ciasną obróżkę, gdyby nie pracownicy jednej z polskich firm. Dali zwierzęciu nowe życie

Zerknij też tutaj: Katarzyna Dowbor pochwaliła się dorosłą córką. Naprawdę trudno je rozróżnić, dziewczyna odziedziczyła wiele po mamie

Przypominamy o: Szpital przez trzy godziny odmawiał przyjęcia pacjenta. Karetka spędziła ten czas na stacji benzynowej