Pewien mężczyzna zapewne nie spodziewał się, że impreza potoczy się w taki, a nie inny sposób. Jego wyczyn został uwieczniony, a nagranie, które wyciekło do internetu, bije rekordy popularności. Co takiego zrobił?

Mężczyzna zrobił coś ryzykownego

Mowa o Rosjaninie. Jak podaje o2, ten mężczyzna, który wykonał przedziwny wyczyn, to Dimitry Prigorodov. Impreza, podczas której miało miejsce całe zdarzenie, to jego 30. urodziny. Na pewno na długo zapadną mu one w pamięci.

Jak na większości tego typu imprez, także u niego pojawił się alkohol. Prawdopodobnie to on był prowodyrem do wykonania tak ryzykownego i tragicznego w skutkach wyczyny. Dimitriy zdecydował się zabawić swoich gości.

Ryzykowny wyczyn 30-latka. Źródło: Youtube
Ryzykowny wyczyn 30-latka. Źródło: Youtube

Niestety, mężczyzna nie do końca przewidział, co może się stać, gdy wykona swój popis. Prawdopodobnie nieco zamroczony alkoholem Rosjanin zapomniał, że może się on skończyć tragicznie.

Obchodzący urodziny mężczyzna uznał, że idealnym pomysłem na ożywienie imprezy będzie… skok z piętra prosto do basenu. Niestety, nie skończyło się to dla niego dobrze.

„Rezultat był smutny, zerwane więzadła, lewa noga w ogóle nie działa, ręka tak samo. Miałem dwie operacje i miałem mocno posiniaczoną klatkę piersiową” – opowiadał później sam zainteresowany.

Dimitriy źle obliczył tor lotu i rozbił barierkę. Teraz może cieszyć się, że nie musiał płacić kary za zniszczenie szklanej barierki, która znajdowała się obok basenu – wszystko dlatego, że umowa była niepoprawnie napisana.

Wygląda na to, że alkohol, zamiast poprawić zabawę, potrafi czasami także znacznie ją popsuć. Z całą pewnością Dimitriy nigdy nie zapomni swoich trzydziestych urodzin, zapewne wszyscy inni uczestnicy imprezy również długo będą o niej pamiętali.

Przypomnij sobie o… KOMORNICY KOLEJNY RAZ SĄ PONAD PRAWEM? PRZEDSIĘBIORCY SĄ ZANIEPOKOJENI OSTATNIĄ DZIAŁALNOŚCIĄ EGZEKUTORÓW

Jak informował portal Życie: ANNA LEWANDOWSKA POKAZAŁA WYJĄTKOWE ZDJĘCIE CÓREK. WIELKIE ŚWIETO W RODZINIE, FANI ZACHWYCZENI

Portal Życie pisał również o… ŻONA DANIELA MARTYNIUKA CHCE ROZWODU. NIE MOŻE JUŻ DŁUŻEJ TOLEROWAĆ JEGO WYBRYKÓW