Kasia Tusk to córka znanego polityka, Donalda Tuska. Od lat jest znana jako autorka popularnego bloga – Make life easier.

Wielu internautów jest zachwyconych jej znakomitym poczuciem stylu. Rewelacyjny gust Kasi Tusk doceniany jest na tyle, że jej fani chętnie inspirują się tym, co blogerka pokazuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie. Jak widać gust córki docenia także sam Donald Tusk!

Basia Tusk Screen: Instagram
Basia Tusk Screen: Instagram
Basia Tusk Screen: Instagram

Donald Tusk skomentował zdjęcie córki. Co takiego napisał?

Nie da się ukryć, że ogólnopolska kwarantanna nie jest łatwa – sytuacja wymusza na nas mniejszą aktywność, co może powodować nie tylko nudę, ale także problemy ze snem i przybieranie na wadze oraz gorsze samopoczucie psychofizyczne. O to ostatnie martwi się Donald Tusk, czy z Kasią wszystko w porządku?

Ostatnie zdjęcie opublikowane na Instagramie przez Kasię Tusk zwróciło uwagę jej ojca – Donalda Tuska. Zmartwiony polityk zastanawia się. Czy u jego kochanej córki wszystko jest w porządku. Jak pisze w komentarzy, przez maseczkę nie może zobaczyć nawet w jakim nastroju jest córka.

Donald Tusk. Źródło: Twitter
Donald Tusk. Źródło: Twitter
Donald Tusk. Źródło: Twitter

Pod zdjęciem, na którym Kasia Tusk prezentuje wiosenną stylizację zawrzało. Fani z ekscytacją patrzyli nie tylko na stylizację Kasi ale także na komentarz Donalda Tuska.

"Moda w kurortach - czy jeszcze istnieje? Zapraszam na blog na mój monolog i nowy ‘look’" - napisała Kasia Tusk.

"Nie widzę pod maseczką, czy jesteś smutna, czy uśmiechnięta. Pamiętaj, całe to zło kiedyś minie, więc głowa do góry. A buty rzeczywiście fajne... – napisał Donald Tusk.

Przypomnij sobie o… MARYLA RODOWICZ MA NOWY SAMOCHÓD. POTRZEBOWAŁA GO PO TYM, JAK POPRZEDNIE ZABRAŁ JEJ MĄŻ

Jak informował portal Życie: MINISTERSTWO ZDROWIA OPUBLIKOWAŁO NAJNOWSZY RAPORT DOTYCZĄCY KORONAWIRUSA W POLSCE. W NIEKTÓRYCH REJONACH SYTUACJA WYMYKA SIĘ SPOD KONTROLI