Jeden z użytkowników Facebooka opublikował krótki filmik z pewnego zdarzenia w Anglii. Z nagrania można wyciągnąć tylko jeden wniosek: nie zadzieraj z rolnikiem!

Jak podaje "tvp.info", do zdarzenia doszło w południowo-zachodniej Anglii, na farmie Clifden. Nieznajomy zaparkował tam w polu swojego mercedesa i się oddalił. Jadący do pracy rolnik, widząc pojazd postanowił dać jego właścicielowi nauczkę.

Śmierdząca nauczka

Facebook/Ozmo Motorsport Remap Tuning Specialists

Nagranie, jakie pojawiło się w sieci, szybko zyskało popularność. Pokazuje ono, jak może skończyć samochód pozostawiony na cudzym polu bez pytania. Rolnik pracujący w polu, zobaczył pozostawiony w polu samochód i postanowił oduczyć niesfornego kierowcę naruszania cudzej własności.

Facebook/Ozmo Motorsport Remap Tuning Specialists

Jako, że zamierzał tego dnia rozrzucać na polu gnojówkę, uszczknął jej troszeczkę i przejeżdżając obok mercedesa, oblał go wonnym płynem. Jego komentarz nie pozostawia złudzeń. Właściciel mercedesa będzie miał sporo pracy przy zmywaniu gnojówki z karoserii.

Mam nadzieję, że mycie samochodu sprawi mu tyle samo radości, ile mi jego oblewanie.


Facebook/Ozmo Motorsport Remap Tuning Specialists

Zdania internautów na temat tego, co zrobił rolnik są podzielone. Jedni podzielają entuzjazm autora nagrania, inni uważają jego dowcip za "podłe, okropne i haniebne".

A Ty? Co myślisz na temat czynu obydwu osób? Była to konstruktywna nauczka?

Przypominamy: ZDUMIEWAJĄCE WYZNANIE ŻONY MACIEJA STUHRA. CZY JEGO WYBRANKA ZABRONI MU WYPOWIADAĆ SIĘ PUBLICZNIE

Jak informował portal Życie: NOWA RZECZYWISTOŚĆ W SALONACH FRYZJERSKICH I KOSMETYCZNYCH. ZOSTANĄ OTWARTE NA ZASADACH, KTÓRE MOGĄ PRZYSPORZYĆ PROBLEMÓW

Zerknij też tutaj: KAŻDY CHOĆ RAZ MIAŁ TEN SEN. JEGO ZNACZENIE JEST ZADZIWIAJĄCE