Anna Mucha jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Kobieta od lat wciela się w rolę Magdy w „M jak miłość”, który jest ulubionym serialem wielu Polaków.

Aktualnie Anna Mucha sprawdza swoje możliwości w roli jurorki w kolejnej edycji emitowanego na kanale TVP2 programu "Dance, dance, dance".

Anna Mucha obchodzi 40. urodziny. Źródło: pomponik.pl
Anna Mucha obchodzi 40. urodziny. Źródło: pomponik.pl
Anna Mucha obchodzi 40. urodziny. Źródło: pomponik.pl

Anna Mucha pokazała dzieci

Anna Mucha jest jedną z tych celebrytek, które unikają pokazywania swoich pociech w mediach społecznościowych. Co się wiec stało, że aktorka postanowiła pokazać swoje dzieci na Instagramie?

Anna Mucha ma dwójkę dzieci. Jej synek- Teodor ma sześć lat, natomiast córeczka – Stefania, osiem. Anna Mucha nie zdecydowała się pokazać twarzy swoich pociech, ale pokazała ich zdjęcie od tyłu.

"Mam najcudowniejsze dzieci na świecie, kilka osób może to potwierdzić, np. ich tata. Ale nie pokazuje ich twarzy, bo chronię swoich najbliższych... Bo nie wiem, kto kiedy i jak może wykorzystać delikatne informacje na nasz temat" - czytamy we wpisie zamieszczonym przez aktorkę .

Anna Mucha fot. Instagram
Anna Mucha fot. Instagram

Przypomnij sobie o… MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

Portal Życie pisał również o… CÓRKA EWY SAŁACKIEJ JEST JUŻ DOROSŁĄ KOBIETĄ. MATYLDA KIRSTEIN WSPOMINA MAMĘ. CZY JEST DO NIEJ PODOBNA