Podekscytowana ponownym spotkaniem ze swoim nienarodzonym chłopcem, 23-letnia Jessica Woods z Oklahomy w USA postanowiła zarezerwować sobie termin badania USG u swojego lekarza, kiedy ciąża miała 21 tygodni i pięć dni.

Jessica Woods z niewielkiej miejscowości Guthrie w Oklahomie powiedziała później dziennikarzom, że ​​była przerażona w ciąży z synem Silasem, który ma ponad 2 lata. Nie mogła uwierzyć, że jej syn wyglądał jak wielka niesamowita czaszka!

To było moje pierwsze normalne badanie ultrasonograficzne w tej ciąży, a on wyglądał jak zwyczajne dziecko - powiedziała mama chłopca dziennikarzom Inside Edition. Potem odwrócił głowę i wtedy wyglądał jak szkielet. Wpadłam w przerażenie!”

Młoda mama przerażona tym, co zobaczyła na zdjęciu USG syna. Wygladał jak szkielet!

Dla Jessici nie była to pierwszyzna - Silas to jej drugie dziecko, więc w pierwszej ciąży przechodziła już badanie USG. Nigdy nie wyobrażała sobie, że pierwsze zdjęcie jej drugiego dziecka będzie tak wyglądać!

Na początku pomyślałam:„ Czy to normalne? Czy on będzie wyglądał normalnie?” Kiedy byłam w ciąży z córką i chodziłam na badania ultrasonograficzne, nigdy nie miałam żadnych przerażających zdjęć - więc ten widok naprawdę mnie zszokował! - powiedziała Jessica Woods.

Lekarka stwierdziła jednak, że urządzenie do USG ​​czasami nie wychwytuje wszystkich wymiarów dziecka i wielu innych rzeczy, więc może to wyglądać trochę przerażająco.

Na szczęście reszta jej ciąży była bezproblemowa, a mały Silas urodził się jako zdrowy i szczęśliwy chłopca, mimo że jego charakter i osobowość są „zdecydowanie szalone”, jak twierdzi jego mama. Kiedy się urodził, wcale nie wyglądał demonicznie ani przerażająco.

Przypomnij sobie o… FRANCISZEK PIECZKA OPOWIADA O ŻYCIU W CZASIE PANDEMII. JAK W OBECNEJ SYTUACJI RADZI SOBIE ZNANY POLSKI AKTOR: "WSZYSTKO MOŻE SIĘ TAK SZYBKO SKOŃCZYĆ"

Jak informował portal Życie: NAJSTARSZA POLKA, KTÓRA WYGRAŁA Z KORONAWIRUSEM. MA 103 LATA. JAK JEJ SIĘ TO UDAŁO

Portal Życie pisał również o… WALORYZACJA UCIESZY WIELU SENIORÓW. MOŻNA ZYSKAĆ TYSIĄCE ZŁOTYCH. JAKIE WARUNKI TRZEBA SPEŁNIĆ, ABY OTRZYMAĆ PIENIĄDZE