Czym jest nowenna pompejańska?

Nowenna pompejańska powstała w 1884 roku. Polega na modlitwie różańcowej do Maryi Panny Różańcowej z Pompejów. Składa się ona z cyklu 6 nowenn po 9 dni, czyli w sumie trwa 54 dni. Podzielona jest na dwie części: błagalną i dziękczynną.

Modlitwa ta służy do wyproszenia Maryi Panny Różańcowej z Pompejów różnych łask. Wielu ludzi potwierdziło, że dzięki tej modlitwie doznali wielu cudów. Na stronie deon.pl swoją historię opowiedziała także pewna kobieta.

Dzięki tej niesamowitej modlitwie zdarzyły się prawdziwe cuda

Choć kobieta początkowo nie wierzyła w siłę nowenny pompejańskiej, gdyż uważała, że "Pan Bóg to nie księgowy, żeby zwracał uwagę na ilość zdrowasiek", stwierdziła jednak, że wprowadzi ją do swojego życia.

Przekonały ją do tego nieprzyjemne sytuacje w jej życiu oraz w życiu jej bliskich.

Kobieta wyznała, że po pierwszej nowennie, jej bratu udało się zdobyć pracę. Po drugiej lekarzom udało się z sukcesem zoperować jej matkę, dzięki czemu kobieta przeżyła.

Po trzeciej jej chrześniak rozstał się z narzeczoną miesiąc przed ślubem. Było to jednak dobre wydarzenie, gdyż mężczyzna szczęśliwie się zakochał w innej kobiecie. Zdaniem wiernej, Bóg uchronił go od złego wyboru żony.

Po czwartej jej bratu udało się znaleźć kochającą żonę. Mężczyzna był wdowcem i samotnie wychowywał dziecko. Po piątej, pewna dziewczyna z jej środowiska przestała się samookaleczać i wybrała się do spowiedzi po rocznej nieobecności.

Po szóstej wierna potrafiła wybaczyć swoim nieprzyjaciołom i przebywać w ich towarzystwie. Kobieta bez wątpienia twierdzi, że jest to zasługa Boga i Maryi.

Przypomnij sobie o… POLSAT WYDAŁ DRUZGOCĄCE OŚWIADCZENIE KU PAMIĘCI PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. ŁZY CISNĄ SIĘ DO OCZU

Jak informował portal Życie: WDOWA PO WITOLDZIE PYRKOSZU NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ MĘŻA. CO BYŁO DLA NIEJ NAJTRUDNIEJSZE

Portal Życie pisał również o… GRAŻYNA TORBICKA SPEŁNIŁA SWOJE WIELKIE MARZENIE. PIERWSZA DAMA TELEWIZJI OSIĄGNĘŁA COŚ, CO NIE UDAŁO SIĘ NIKOMU INNEMU