Cuda się zdarzają. To pewne. Jedyną zagadką jest to, dlaczego one się dzieją. Czasem jest tak, ze pojawiają się po to, by nam coś przekazać, udowodnić, czy zwrócić nam na cos uwagę. Czasami zdarza się tak, ze cuda mają nam w czymś pomoc.

Cuda są różne. Czasami zdarzają się tak spektakularne, że podziwiane są przez cały świat, a ludzie masowo przyjeżdżają zobaczyć miejsce zdarzenia. Czasami cuda dzieją się w środku, wewnątrz nas i są po to, by coś nam przekazać.

Zdaniem naukowców, którzy na wszystko starają się spojrzeć z perspektywy nauki, tak zwanym rozumem, nie sercem, przekonują, że cuda są jedynie przypadkiem, losowym zdarzeniem. Rozdmuchiwane są zazwyczaj przez zbiorowość, która dopatruje się ich z wytłumaczalnym dla rozumu i nauki zjawisku. Wszystko dlatego, że społeczność pragnie doświadczyć czegoś niesamowitego, co będzie świadectwem Boga i pozwoli nam poczuć jego obecność fizyczną.

Wierzący myślą, że Bóg komunikuje się z nimi poprzez cudowne zdarzenia. To właśnie one świadczą o jego obecności i wspaniałomyślności.

Jednym z cudów, który poruszył cały świat było zdarzenie, które miało miejsce w Londynie. To właśnie w tym brytyjskim mieście, pod koniec czerwca na niebie miała ukazać się twarz Jezusa.

Dla jednym jest to zjawisko nadprzyrodzone, cud. Dla innych zwyczajny fotomontaż.
Co myślicie?

Przypomnij sobie o… POLSAT WYDAŁ DRUZGOCĄCE OŚWIADCZENIE KU PAMIĘCI PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. ŁZY CISNĄ SIĘ DO OCZU

Jak informował portal Życie: WDOWA PO WITOLDZIE PYRKOSZU NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ ZE STRATĄ MĘŻA. CO BYŁO DLA NIEJ NAJTRUDNIEJSZE

Portal Życie pisał również o… GRAŻYNA TORBICKA SPEŁNIŁA SWOJE WIELKIE MARZENIE. PIERWSZA DAMA TELEWIZJI OSIĄGNĘŁA COŚ, CO NIE UDAŁO SIĘ NIKOMU INNEMU