Fryzura to element wyglądu, który przykuwa uwagę i wpływa na postrzeganie innych osób. Właśnie dlatego należy dbać, by była zadbana i dobrze dopasowana.

Jednak nie każdy ma taką możliwość. Osoby w bardzo ciężkiej sytuacji życiowej oraz bezdomni często nie mogą sobie pozwolić na wizyty u fryzjera, często nie mają także środków oraz warunków, by móc zadbać o swoje włosy.

Ten bezdomny miał już długie, zaniedbane włosy oraz zarost. W jego fryzurze osadzały się zanieczyszczenia, z którymi miał styczność na co dzień.

Zaniedbany nie czuł się dobrze i przez to stracił niemal całą pewność siebie. Jedne odwiedziny u fryzjera zmieniły wszystko – zaczął postrzegać siebie samego w zupełnie inny sposób.

Fryzjer zadbał o włosy i zarost bezdomnego

Fryzjer postanowił zaprosić bezdomnego na metamorfozę, która pozwoli mu spojrzeć inaczej na samego siebie, a także zmieni sposób, w jaki postrzegają go inni. Zdecydował się, że zadba o schludny wygląd mężczyzny.

Film, który pojawił się w serwisie YouTube, zdobył niemal 6,5 miliona wyświetleń. Gdy bezdomny zobaczył efekt strzyżenia, na jego twarzy pojawił się ogromny uśmiech.

Mężczyzna nie mógł uwierzyć w to, jak teraz wygląda. Był zachwycony!

To kolejna sytuacja, która pokazuje, jak wiele znaczy fryzura u człowieka. Los tego mężczyzny z pewnością się poprawił – nie dość, że mógł zobaczyć w sobie kogo innego, to sam fakt otrzymania bezinteresownej pomocy z pewnością wiele dla niego znaczył.

Nie wspomniano o dalszych losach tego człowieka, który borykał się z problemem alkoholowym. Miejmy nadzieję, że mężczyzna zdecydował się zgłosić po pomoc, by zawalczyć o siebie.

Jak Wam się podoba jego nowa fryzura? Naszym zdaniem wygląda w niej naprawdę świetnie!

Przypomnij sobie o… NIEPUBLIKOWANE ZDJĘCIA ŚLUBNE DOMINIKI GWIT UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. DOTĄD NIKT ICH NIE WIDZIAŁ

Jak informował portal Życie: BOHATEROWIE NAJPOPULARNIEJSZYCH INTERNETOWYCH MEMÓW. JAK ZMIENILI SIĘ PO LATACH

Portal Życie pisał również o… TO JAK WYGRANA NA LOTERII! OTO HISTORIA BLIŹNIĄT, KTÓRYM LEKARZE NIE DAWALI SZANS