Niektóre internetowe memy krążą w sieci od lat i w dalszym ciągu nie tracą popularności. Jak obecnie wyglądają ich bohaterowie?

„Succeed Kid”, czyli Sam Griner

Jego słynne zdjęcie powstało, gdy mały Sam miał 11 miesięcy i próbował jeść piasek. Szybko uznano, że chłopiec ma idealną „zwycięską minę”. Obecnie bohater mema ma już 13 lat.

„Disaster Girl”, czyli Zoe Roth

Fotografię wykonano podczas ćwiczeń oddziału straży pożarnej w 2004 roku. Zdjęcie rozprzestrzeniło się w 2008 roku, a Zoe stała się bohaterką tysięcy memów. Dziś Zoe ma już 20 lat i uważa większość memów z jej zdjęciem za dość zabawne.

„Side-Eyeing Chloe”, czyli Chloe

Słynne zdjęcie jest kadrem z filmu, który został opublikowany w serwisie YouTube w 2013 roku. Przedstawia reakcję Chloe na informację o wycieczce do Disneylandu. Dziewczynka skończyła już 7 lat.

Gwiazda „Good Luck Charlie”, czyli Mia Talerico

Fotografia to ujęcie z serialu „Powodzenia, Charlie!”, który emitowano na Disney Channel. Jej mina przypadła do gustu widzom i szybko rozprzestrzeniła się w sieci, do teraz zdjęcie udostępniane jest na znak „nie wiem”.

„Dogde”, czyli Kabosu

Bohaterem wielu memów jest Kabosu. To pies rasy shiba inu, który został adoptowany w 2008 roku. Jego właścicielka uratowała go w ten sposób przed uśpieniem.

Zdjęcia pupila wrzucała do sieci od 2010 roku, a w 2013 został jednym ze słynniejszych zwierząt w internecie.

„Najbardziej zazdrosna dziewczyna świata”, czyli Laina Morris

Laina Morris w 2012 roku nagrała film, w którym parodiuje utwór „Boyfriend” Justina Biebera. Popularny mem to kadr z tego filmu. Obecnie ma kanał, na którym widzowie znajdą wiele śmiesznych filmów.

Bohaterka memów wspomina, że obce osoby rozmawiały z jej znajomymi, by dowiedzieć się, czym się zajmuje oraz gdzie studiuje – jak widać, są również ciemne strony popularności w sieci.

„Niezwykle fotogeniczny chłopak”, czyli Zeddie Little

Zeddie Little jest 25-letnim mężczyzną. Zdjęcie zostało wykonane w 2012 roku podczas biegu w Charleston, a uwagę przyciągnęło zadowolenie i brak zmęczenia na twarzy mężczyzny. Zaznacza, że bycie częścią dobrego i wesołego żartu jest dla niego zaszczytem.

„Najbardziej zdenerwowany kot świata”, czyli Tardar Sauce

Grumpy Cat to w rzeczywistości kotka, która niestety już odeszła. Jej specyficzny wyraz pyska był spowodowany przez chorobę. Więcej na jej temat pisaliśmy w tym artykule.

„Chłopak powstrzymujący się, gdy siedzi obok pięknej dziewczyny”, czyli Michael McGee

Zdjęcie Michaela obiegło świat w 2014 roku. W dalszym ciągu jest chętnie wykorzystywane do tworzenia memów. Jak mówi McGee, żałuje, że nie zajął się zabezpieczeniem praw autorskich, gdyż wtedy zarobiłby krocie na swojej fotografii.

„Pechowiec Brian”, czyli Kyle Craven

W memach to zdjęcie wykorzystywane jest jako wizerunek osoby, której nic nie wychodzi. Jest to szkolna fotografia, która ujrzała światło dzienne w marcu 2012 roku. Craven jest szczęśliwy, że może bawić ludzi.

Przypomnij sobie o… TEGO SIĘ NIE SPODZIEWAŁEŚ! SŁYNNY MARYNARZ POPEYE BYŁ POLAKIEM

Jak informował portal Życie: TRADYCYJNE FAWORKI TO NIC PRZY TYM PRZEPISIE. KASIA TUSK PODZIELIŁA SIĘ TAJEMNĄ RECEPTURĄ

Portal Życie pisał również o… PROSTY I SZYBKI PRZEPIS NA CHŁODNIK LITEWSKI. SMAKUJE NAPRAWDĘ WYŚMIENICIE