Dominika Gwit chętnie dzieli się ze swoimi fanami nowinkami z życia zawodowego i prywatnego. W ostatnim czasie gwiazda wspominała jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu - swojego ślubu.

Na Instagramie pojawiły się niepublikowane dotąd zdjęcia z ceremonii. Fotografie wykonał popularny aktor.

Zdjęcia ze ślubu Dominiki Gwit

Dominika Gwit jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się w nich nowinkami z życia prywatnego. W ciągu ostatnich dwóch lat poślubiła Wojciecha Dunaszewskiego, który jest montażystą telewizyjnym.

Para poznała się w 2016 roku na premierze spektaklu w Teatrze Hugonówka w Konstancinie. Teraz aktorka powróciłami wspomnieniami do dniu ślubu i zamieściła na Instagramie fotografie z wesela, które wykonał Filip Bobek.

Tak mnie dziś na wspomnienia wzięło. Filip Bobek, dziękuję Ci za te fotki, odkopałam je dziś i się wzruszyłam! Dziś dokładnie rok i siedem miesięcy po ślubie. Ech... 07.07.2018. KOCHAM CIĘ, MĘŻU, NAD ŻYCIE!
- napisała pod zdjęciami Dominika Gwit.

Filip Bobek jest autorem zdjęć ze ślubu Dominiki Gwit

Na pierwszym zdjęciu, które zamieściła Dominka Gwit, Filip Bobek uchwycił moment, w którym aktorka radośnie tańczy ze swoim świeżo zaślubionym mężem. Dookoła nich stoją goście wesela, a w powietrzu unosi się błyszczące konfetti.

Kolejne zdjęcia przedstawiają bawiących się gości weselnych na tle pięknie wystrojonej sali balowej. Oczywiście nie zabrakło modnych gadżetów, takich jak napisu "Love", obok którego wiele osób robi sobie zdjęcia.

Fanów Dominiki Gwit bardzo urzekły zamieszczone fotografie. Pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń dla młodego małżeństwa. Nie zabrakło także zachwytów i komplementów.

Piękne zdjęcia! Obyście przez całe życie szli tacy szczęśliwi, jacy jesteście na tych fotografiach
- napisała jedna z fanek.

Wspomnienia bezcenne, a jeszcze tak pięknie uwiecznione brawo Filip Bobek
- dodała kolejna.

Polecamy także: DOMINIKA GWIT POCHWALIŁA SIĘ ZDJĘCIEM Z TEATRU. FANI ZWRÓCILI UWAGĘ NA JEJ ZAOKRĄGLONY BRZUSZEK. CZY AKTORKA SPODZIEWA SIĘ DZIECKA

Może zainteresuje Cię to: DOMINIKA GWIT ZWRÓCIŁA SIĘ DO INTERNAUTÓW Z NIECODZIENNYM PYTANIE. BŁAGA FANÓW O POMOC

Portal "Życie" informował o: GORĄCE ZDJĘCIE ŻONY SŁAWOMIRA. CELEBRYTKA ZAPREZENTOWAŁA SIĘ W BIKINI