Niektórzy twierdzą, że szczęście jest na wyciągnięcie ręki, inni uważają, że trzeba brać to, co przynosi nam los. Jeszcze inni sugerują, że to, czy mamy szczęście, czy nie jest już zapisane w gwiazdach.

Świadczyć mogą o tym nasze znaki zodiaku. To nie pierwszy raz, gdy na ich podstawie wyłaniane są cechy osobowościowe ludzi urodzonych w danym miesiącu. Czy znak zodiaku ma wpływ na pecha?

Okazuje się, że tak. Osoby urodzone pod tymi znakami na wielkie szczęście nie mają, co liczyć, a ich codzienne wpadki w końcu znalazły odpowiednie usprawiedliwienie.

Te znaki zodiaku cechują pechowców

RAK

Osoby spod znaku Raka nie mają w życiu szczęścia. Ich ciągłe niepowodzenia mają jednak pewne znaczenie. To dzięki nim Raki doceniają życie i czerpią z niego garściami. Takie osoby nie boją się przeciwności losu i dumnie wychodzą im naprzeciw.

Dla nich nie ma kłopotów nie do przejścia, a pecha zapisanego w gwiazdach można skutecznie ujarzmić!

WAGA

Wagi to osoby, które nie wierzą w przesądy. Opowieści o czarnych kotach i zbitych lustrach są zupełnie nie dla nich. Niestety los bywa przewrotny i to właśnie oni najczęściej takich przesądów doświadczają.

Osoby spod tego znaku powinny znacznie częściej zwracać uwagę na drobnostki. Dzięki temu uda im sie uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji.

WODNIK

Wodniki to osoby, które na co dzień doskonale wiedzą, czym jest pech. Wylana kawa, spóźniony autobus czy zgubiony portfel to nic nowego dla osób urodzonych pod tym znakiem. Mimo wszelkich starań, los płata figle, a winą za to należy obarczyć znak zodiaku.

To właśnie on odpowiada za wszelkie niepowodzenia. Czy da się to zmienić? Odrobina uwagi i brak pośpiechu nie zaszkodzi.

BLIŹNIĘTA

Osoby spod tego znaku są bardzo pracowite i staranne, jednak często ich wysiłki na nic się zdają. Codzienne, negatywne niespodzianki ich w ogóle już nie zaskakują. Pech trzyma na nich swoją mocną dłoń.

Jednak są sposoby, by wymknąć się z uścisku losu. Wystarczy wyciągać cenne lekcje ze wszystkiich niepowodzeń. Bliźniąt pech drugi raz się nie trzyma.

Mamy jednak kilka cennych rad!

Nawet w najbardziej pechowej sytuacji warto doszukiwać się pozytywnych cech. Warto pamiętać, że po każdej burzy wychodzi słońce, a w życiu tak naprawdę nie ma sytuacji bez wyjścia.

Wszystko też dzieje się po coś i niektóre niepowodzenia, które teraz są prawdziwą katastrofą, mogą okazać się cenną lekcją, która uchroni nas przed problemami w przyszłości. Wystarczy jedynie je odpowiednio odczytywać.

Często zmiana perspektywy pozwala uniknąć nieprzyjemności. Warto też czasem posłuchać samego siebie, gdyż to my sami jesteśmy dla siebie najlepszymi doradcami.

Mimo wszystko, warto też zwracać uwagę na przesądy. Może faktycznie jest w nich sporo racji, a pecha można uniknąć?

Przypomnij sobie o: PORA ROKU, W KTÓREJ PRZYSZEDŁEŚ NA ŚWIAT, MA OGROMNY WPŁYW NA TWÓJ CHARAKTER. CZY WIESZ JAKI

Jak informował portal "Życie": MĘŻCZYZNA ZOSTAWIŁ BUTELKĘ Z WODĄ W ROZGRZANYM SAMOCHODZIE. PO TYM, CO SIĘ STAŁO, NIGDY JUŻ TEGO NIE ZROBI

Portal "Życie" pisał również: CHŁOPIEC, KTÓRY ZOSTAŁ NAZWANY BRATEM ROKU. TO NAGRANIE TRZEBA OBEJRZEĆ, JEST NIESAMOWITE