Nie każdy horoskop powiem nam stu procentową prawdę. Można w nie wierzyć lub nie, ale wróżki udowodniają jednak, że w każdej przepowiedni jest ziarno prawdy. Osoby, które mają wątpliwości powinny zajrzeć do nowego horoskopu, który zdradzi nam jak będzie wyglądała nasza starość.

Wróżbitki i wróżbici zapowiadają, że trzy z dwunastu znaków zodiaku będą cieszyć się szczęśliwą i piękną starością. Cała reszta może im tylko pozazdrościć.

Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika nie będą się cieszyć szczęśliwą starością. Czekają je ciężkie chwile, a stare nawyki dadzą o sobie jeszcze mocniej znać.

Ryby

Starość będzie w miarę zadowalająca, jednak nie będzie to najlepszy okres w życiu Ryb. Wrócą do nich najgorsze wspomnienia i dużo czasu zajmie im pogodzenie się z faktem, że już nie będą mogli zmienić.

Baran

Barany czeka szczęśliwa starość. W końcu ich życie będzie spokojne i wyjątkowe. Osoby spod tego znaku zodiaku będą otoczone na starość najbliższymi ludźmi i będą cieszyć się życiem bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Byk

Niestety na starość wszystkie niezamknięte sprawy wrócą jak bumerang. Zodiakalne byki czeka dość bolesny okres, gdyż na nowo otworzą się stare rany. Czasu na ich wyleczenie także nie zostanie zbyt wiele.

Bliźnięta

Bliźnięta czekają na starość zmiany, których sami się nie będą spodziewać. W końcu odnajdą swoje prawdziwe oblicze, jednak nie spodoba się to tym, czyjej aprobaty potrzebują.

Rak

Zodiakalny rak dostanie na starość to na co pracował przez całe życie. Osoby, które dokonały haniebnych czynów, nie mogą oczekiwać dobrych chwil. Natomiast jeśli byłeś dobrym i życzliwym człowiekiem to starość także okaże się łaskawa.

Lew

Starość będzie bardzo bolesna. Łzy i cierpienie będą codziennością. Jednak jeśli bardzo mocno zapracujesz na szczęście, to ona się do Ciebie uśmiechnie. Będziecie musieli pogodzić się z prawdą, że młodość już nie wróci.

Panna

Zodiakalne panny czeka miła starość, ale w nijakim wydaniu. Okres ten nie będzie ani zły, ani dobry. Najszczęśliwsze momenty macie już za sobą, a teraz czeka was jedynie rutyna. Dla was będzie to wystarczające.

Waga

Wagi są jednymi z najszczęśliwszych znaków zodiaku. Czeka je spokojna i szczęśliwa starość u boku najbliższych przyjaciół i rodziny. Na pewno nie będą się nudzić, gdyż czeka je masa niespodzianek od losu.

Skorpion

Osoby spod znaku skorpiona przez całe życie były dość wybuchowe i zbyt złośliwe. Na starość rolę się odwrócą i tym razem to nikt to was nie wyciągnie pomocnej dłoni.

Strzelec

Zodiakalne Strzelce raczej nie mogą liczyć na szczęśliwą starość. Choć w młodości, wszędzie było was pełno, to pod koniec życia czekają was niestety samotne i smutne chwile.

Koziorożec

Osoby spod znaku koziorożca czeka przyjemna starość. Ostatni etap przyniesie wam wiele szczęśliwych dni, a los wynagrodzi wszystkie smutki.

Warto sobie przypomnieć: W WIEKU 27 LAT ZOSTAŁA WDOWĄ, PÓŹNIEJ JESZCZE DWUKROTNIE WYCHODZIŁA ZA MĄŻ. ANNA DYMNA, ŻYCIE PRYWATNE I ZAWODOWE AKTORKI

Portal "Życie" pisał: CZTERDZIESTOLATEK TO SERIAL UWIELBIANY PRZEZ WIDZÓW. OKAZUJE SIĘ ŻE SKRYWAŁ NIEJEDEN SEKRET