Ludzie zajmujący się numerologią uważają, że nasza liczna numerologiczna może zdradzić, jaki dar otrzymaliśmy od losu. Aby ją obliczyć, należy dodać cyfry dnia, miesiąca i roku urodzenia do momentu uzyskania numeru jednocyfrowego.

Na przykład jeśli urodziłeś się 1 grudnia 1995 roku, wykonaj następujące działanie: 1 + 12 + 1 + 9 + 9 + 5 = 37 = (3+7) = 10 = (1+0)= 1. Jednocyfrowa suma wyniesie 1 i to właśnie ta cyfra określa Twoje wyjątkowe cechy.

Numerologiczne "jedynki": odwaga

Osoby te są silne, odważne i bardzo ambitne. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Mają otwarte umysły i inni ludzie chętnie czerpią z nich przykład. Zdarza się jednak, że numerologiczne "jedynki" mogą mieć kłopot we współpracy z innymi ludźmi.

Numerologiczne "dwójki": wrażliwość

Są to osoby o łagodnym charakterze i wrodzonej dobroci. W życiu dążą do harmonii i chcą, aby innym również żyło się lepiej. Potrafią być wyrozumiałe i dyskretne, jednak często mają niskie poczucie własnej wartości.

Numerologiczne "trójki": moc sprawcza

Numerologiczne "trójki" czerpią ogromną radość ze swojego życia. Nastawione są na wykorzystanie mocy sprawczej, dlatego nie trwają w bezruchu. Są to osoby bystre i wszechstronne, jednak czasem bywają próżne i uciekają od rzeczywistości, gdy w ich życiu pojawiają się kłopoty.

Numerologiczne "czwórki": równowaga

"Czwórki" są zrównoważone oraz świadome swoich zalet i wad. Potrafią świetnie zarządzać swoimi funduszami, a przy tym są pracowite i odpowiedzialne. Czasem osoby te są zbyt sztywne i szorstkie, przez co inni mogą postrzegać je jako skąpe i pesymistyczne.

Numerologiczne "piątki": intuicja

Osoby te cechują się żywiołowością i zmiennością, potrafią korzystać z wewnętrznej intuicji. Są niezwykle bystre i przenikliwe. Niestety bywają także niecierpliwe i impulsywne, przez co ich temperament jest dość gwałtowny i może zniechęcać do nich innych ludzi.

Numerologiczne "szóstki": energia miłości

"Szóstki" potrafią idealnie zarządzać swoją wewnętrzną mocą. Są towarzyskie, rozważne i chętnie obdarzają bliskich wielkimi uczuciami. Są to osoby gotowe na wielkie poświęcenie, przez co mogą także być obsesyjnie zaborcze względem ukochanej osoby.

Numerologiczne "siódemki": umiejętność przewidywania

Numerologiczne "siódemki" mają silnie rozwiniętą sferę duchową. Są zagadkowe i bardzo samodzielne. Raczej nieufnie podchodzą do nowopoznanych osób. Wnoszą w życie najbliższych dobrą duchową energię, przynosząc spokój. Ciężko im jednak porozumieć się z obcymi ludźmi.

Numerologiczne "ósemki": siła

Są to osoby o niezwykle silnej osobowości. Są energiczne i bardzo odważne. Mają określone plany i zrobią wszystko, aby je zrealizować. Nie zrażają się niepowodzeniami. Są znakomitymi liderami, jednak ich chęć dowodzenia może przerodzić się w dyktaturę.

Numerologiczne "dziewiątki": szlachetność

"Dziewiątki" są osobami uduchowionymi, uwielbiają pomagać innym. Żyją w harmonii z wszechświatem. Są przepełnione miłością i empatią. Czasem skupiają się za bardzo na zwalczaniu zła i cierpienia, przez co zapominają o zachowaniu równowagi we własnym życiu.

Warto sobie przypomnieć: PALCE SKRYWAJĄ CAŁĄ PRAWDĘ O CHARAKTERZE. CO MÓWI TWOJA DŁOŃ O TOBIE

Portal "Życie" pisał: MICHAŁ SZPAK PO RAZ PIERWSZY PUBLICZNIE POKAZAŁ SIĘ ZE SWOJĄ MIŁOŚCIĄ

Portal "Życie" pisał również o: TEN KSIĄDZ DAJE PRZYKŁAD INNYM DUCHOWNYM. ZROBIŁ COŚ JAKO PIERWSZY W POLSCE. MUSIMY TO BOGACTWO PRZEKAZAĆ NASTĘPNYM POKOLENIOM