Nasze dłonie mogą powiedzieć wiele o człowieku. To jak je układamy mówi o charakterze, a nawet wyjawia nasze skryte sekrety. Dowiedz się co zdradza twoje ułożenie dłoni.

Dłoń jest kończyną, która jest uznawana za wizytówkę człowieka. Dotąd mówiło się jedynie o tym, że dłonie muszą być zadbane, bo to świadczy o tym, jaką osobą jesteś. Okazuje się jednak, że ułożenie ich również ma ogromny wpływ na to, za jaką osobę postrzegają cię inni.

Nawet najdrobniejsze, często nieświadome gesty, potrafią wiele zdradzić na twój temat podaje portal pikio.pl. Wydawać by się mogło, że to naturalne odruchy, jednak mózg wysyła do kończyn sygnały, które znacząco wpływają na to, w jaki sposób wykonujesz te gesty. Zatem ułożenie palców wcale nie jest przypadkowe, to wynik podświadomości, która kieruje tymi zachowaniami.

Z ułożenia rąk możesz dowiedzieć się nie tylko tego, jaką jesteś osobą, ale również tego, jak jesteś postrzegany przez innych i jak radzisz sobie z miłosnymi rozterkami czytamy na pikio.pl. Często siedząc bezczynnie, odruchowo składamy dłoń w pięść, nie przykuwając do tego większej uwagi. To, jak ułożysz swoje palce, zdradza wiele na twój temat.

Kciuk ułożony na pozostałych palcach

Te ułożenie palców zdradza, że jesteś osobą bardzo wrażliwą. Twoje oczekiwania wobec życia są bardzo wysokie i boisz się utraty tego, co już masz. Inni uważają cię za osobę utalentowaną. Według nich zapoznanie się z nowymi ludźmi nie sprawia ci żadnej trudności. Lubisz pomagać innym, ale dążysz do władzy i lubisz mieć kontrolę nad sytuacją, podaje pikio.pl.

Lubisz szukać problemów tam, gdzie ich nie ma. Jesteś osobą niezwykle pamiętliwą oraz boisz się zaangażowania. Bardzo często masz wątpliwości co do nowo poznanej osoby i ciężko jest ci komuś zaufać, dlatego gdy poznasz kogoś wartościowego trzymasz się go, jak tylko możesz.

Kciuk ułożony ukosem na palcach.

Cenisz sobie poczucie bezpieczeństwa i lubisz, jak inni dobrze cię traktują. Masz silną potrzebę akceptacji przez innych, ale uważaj, ponieważ inni lubią to wykorzystywać. Niezwykle ważna jest dla ciebie szczerość i tego właśnie oczekujesz od innych. Ludzie lubią spędzać z tobą czas, jesteś prawdziwą duszą towarzystwa

Ciągle coś cię hamuje i nie potrafisz rozwinąć swoich skrzydeł. Bardzo często skrywasz swoje uczucia i nie mówisz o nich głośno. Jesteś bardzo ostrożny, a czasami nawet nieco wycofany. Wszystko przez obawę przed zranieniem.

Schowany kciuk.

Są kwestie, które wolisz przemilczeć. Zdecydowanie stronisz od konfliktów. Nie masz w zwyczaju ranienia innych, dlatego bliscy niezwykle cię szanują. Nie potrzebujesz również dużej ilości przyjaciół. Cenisz sobie kilku oddanych ludzi, na których możesz liczyć w każdej sytuacji. Według innych jesteś osobą kreatywną i swoją inteligencją przewyższającą innych.Starasz się nie wychodzić poza swoją strefę komfortu, dlatego rzadko dajesz się ponieść emocjom, które prowadzą do konfliktu z partnerem. Twoim minusem jest to, że łatwo przebaczasz i zapominasz o wyrządzonej krzywdzie.

Warto sobie przypomnieć: TRZYMASZ LOS W SWOICH RĘKACH. LINIE DŁONI, W KTÓRYCH ZAPISANA JEST NASZA PRZYSZŁOŚĆ

Portal "Życie" pisał: RZADKO MYJESZ RĘCĘ. ZOBACZ CO MOŻE CI GROZIĆ

Portal "Życie" pisał również o: WOJEWÓDZKI ZOSTANIE OJCEM. DZIENNIKARZ ZDOBYŁ SIĘ NA PORAŻAJĄCE WYZNANIE