W sieci istnieje wiele nagrań pokazujących niezwykłe relacje, jakie nawiązują się między dziećmi, ich piękne gesty oraz bohaterską postawę. Wiele z nich szybko zyskuje miano hitów internetu. Tak było również tym razem.

Filmik jest nagraniem z kamerki zamieszczonej w pokoju dwojga dzieci. Jego główni bohaterowie to Levi i Vivi. Nagranie dostępne jest w czarno-białych barwach, prawdopodobnie zostało zarejestrowane niedługo przed zaśnięciem dzieci.

Vivi to mała dziewczynka, której łóżeczko jest również kojcem – wokół małego materaca znajdują się drabinki. Jej brat, Levi, jest nieco starszy i śpi na zwykłym, jednoosobowym łóżku.

Vivi na początku pyta brata, czy może poleżeć w jego łóżku razem ze swoją lalką i kocykiem. Levy zgadza się na to.

Przystawia mały stopień do łóżeczka, tak, by Vivi mogła samodzielnie z niego wyjść. Dziewczynka wspina się po drabince. Brat proponuje jej pomoc, ale mówi, że da sobie radę sama.

Po chwili dziewczynka jest już poza swoim łóżeczkiem. Wtedy orientuje się, że zapomniała o kocyku. Zabiera materiałowy przedmiot i oświadcza, że już go ma.

Gdy przychodzi położyć się razem z bratem, Levi zauważa, że przedmiot, który przyniosła Vivi, to piżama, nie koc. Mówi jednak, że nic nie szkodzi. Obiecuje, że przyniesie małej siostrzyczce lalkę.

Levi wchodzi do łóżeczka dziewczynki po stopniu. Tak, jak obiecał siostrze, schodząc, zabiera ze sobą ulubioną lalkę Vivi.

Szczęśliwa dziewczynka przenosi swoją zabawkę do łóżka Leviego. Dzieci kładą się grzecznie obok siebie.

Nagranie zostało udostępnione na Facebooku. Aktualnie zdobyło ponad 2 miliony reakcji oraz aż 350 komentarzy. Większość osób, które je obejrzały, jest wręcz zachwycona.

Niektórzy sugerują, że dzieci są zbyt miłe dla siebie, by pochodzić z USA. Żartują, że oni nie byliby tak uprzejmi. Podkreślają, że Levi zachował się jak cudowny starszy brat.

Jeden z internautów śmieje się, że „nieważne, jak wiele zrobi mężczyzna – kobieta i tak na końcu będzie narzekać”. Wszystko dlatego, że gdy Levi przychodzi położyć się z Vivi, dziewczynka mówi, że ją uderzył (prawdopodobnie kładąc się).

Ludzie zachwycają się także tym, jak dzieci zostały wychowane. Ich uprzejme zachowanie i bohaterska postawa brata pozwalają sugerować, że rodzice wpajają im właśnie takie wartości. Podkreślają również, że niewinność dzieci jest niesamowita.

Mały Levi jest przykładnym bratem, co pokazał na udostępnionym nagraniu. Przykładów tego typu zachowań jest wiele – między dziećmi potrafi rozwinąć się niesamowita relacja, a one same chętnie pomagają sobie nawzajem.

Warto jednak pamiętać, że dzieci miewają różne pomysły i dlatego warto mieć je na oku. Przykładem może być kilkuletnia dziewczynka, która postanowiła wysmarować swojego brata… masłem orzechowym. Warto dodać, że zrobiła to na całym ciele młodszego braciszka.

Przypomnij sobie o… KASIA TUSK UDOSTĘPNIŁA SWOJE MIESZKANIE DO ZWIEDZANIA. NA WŁASNE OCZY MOŻNA ZOBACZYĆ, JAK MIESZKA CÓRKA PREMIERA

Jak informował portal Życie: TAKIE HISTORIE NIE ZDARZAJĄ SIĘ CZĘSTO. RYBACY WYŁOWILI RYBĘ, KTÓRA MIAŁA PRZEKAZAĆ PEWNĄ WIADOMOŚĆ

Portal Życie pisał również o… NAD TYM PYTANIEM ZASTANAWIAJĄ SIĘ WSZYSCY: "DLACZEGO NASZ PUPIL PODGLĄDA NAS PODCZAS WIZYTY W TOALECIE?". ODPOWIEDZ NA TO PYTANIE JEST ZASKAKUJĄCA