Witold Pyrkosz odszedł nagle 22 kwietnia 2017 roku. Jego brak spowodował pustkę w obsadzie serialu "M jak miłość", natomiast fani stracili jednego z ulubionych bohaterów. Nagła śmierć aktora, zmieniła przede wszystkim życie jego ukochanej żony Krystyny, która jeszcze długo nie mogła spojrzeć na żaden z odcinków polskiej telenoweli. Bała się, że zobaczy zmarłego męża na ekranie i wszystko powróci ze zdwojoną siłą i jeszcze większym bólem. Świadomie nie włączała telewizora, podaje portal pikio.pl.

"M jak miłość" odniosło bolesną stratę, kiedy dotarły informacje o śmierci Witolda Pyrkosza. Jego żona długo nie mogła się pozbierać, opowiedziała o wszystkim w wywiadzie. Nie boi się mówić o tym, jak się czuje czytamy na pikio.pl.

Aktor odszedł niespodziewanie. Witold Pyrkosz zmarł na zapalenie płuc, z którym zmagał się 3 tygodnie przed śmiercią. Lekarze określali jego stan jako ciężki. Krystyna Pyrkosz przełamała smutek i porozmawiała z dziennikarzami.

Żona Witolda Pyrkosza była od niego młodsza 19 lat. Ich związek małżeński trwał 56 lat. Bardzo chcieli doczekać 60. rocznicy i kolejnych.

„Co ja mogę powiedzieć. Jest beznadziejnie. Myślałam, że to minie, ale nic nie mija. Czuje się beznadziejnie i radzę sobie beznadziejnie. Nie mam w tym roku świąt i nie mam życia. Na Wigilię przyjdzie tylko syn z wnuczkami. Zrobię karpia i to będą moje całe święta”, cytuje Krystynę Pyrkosz pikio.pl.

„Nie oglądałam przez ponad rok "M jak miłość", ale ostatnio chwilę popatrzyłam. Widziałam ostatnie odcinki z udziałem męża, jak siedział przy stoliku, ale widać było, że jest już zmęczony. Wszystko, co miał napisane, nie zostało niestety zrealizowane, a miało się dziać naprawdę dużo...” - wspomina słowa żony Pyrkosza pikio.pl.

Chociaż Krystyna Pyrkosz może liczyć na wsparcie rodziny, dzieci i znajomych, to nadal nie może odnaleźć się bez swojego męża. Trudno jej wykonywać codzienne czynności wiedząc, że nigdy nie zamieni słowa z aktorem i nie spędzą wieczoru na kanapie.

„Nic dobrego mnie już nie czeka”, cytuje wdowę pikio.pl

Warto sobie przypomnieć: W WIEKU 27 LAT ZOSTAŁA WDOWĄ, PÓŹNIEJ JESZCZE DWUKROTNIE WYCHODZIŁA ZA MĄŻ. ANNA DYMNA, ŻYCIE PRYWATNE I ZAWODOWE AKTORKI

Portal "Życie" pisał: CZTERDZIESTOLATEK TO SERIAL UWIELBIANY PRZEZ WIDZÓW. OKAZUJE SIĘ ŻE SKRYWAŁ NIEJEDEN SEKRET

Portal "Życie" pisał również o: ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI PRZEBYWA W SZPITALU. INFORAMCJE POTWIERDZIŁA JEGO ŻONA. CO SIĘ STAŁO