Premiera ekranizacji książki „365 dni” będzie z pewnością jednym z najgłośniejszych wydarzeń polskiej kinematografii w 2020 roku. Szykowana jest na walentynki 2020, co najpewniej zapewni filmowi ogromną popularność – książka Lipińskiej to powieść erotyczna, a szykujący się film zwany jest „polskim Greyem”.

Blanka Lipińska, autorka książki, trzymała obsadę jej ekranizacji w tajemnicy. Na konferencji prasowej, która odbyła się 4 grudnia, w końcu ujawniła, kto będzie grał w filmie na podstawie jej książki.

Prace nad filmem zostały skończone już w październiku 2019 roku. Wielu internautów próbowało zgadywać, kto zagra w nowej produkcji. Blanka Lipińska informowała już wcześniej, że w projekcie będziemy mogli ujrzeć mało rozpoznawalne osoby.

Producenci długo trzymali obsadę filmu w tajemnicy. Przedstawili ją dopiero 3 grudnia podczas oficjalnej konferencji.

Kto zagra w bestsellerze Blanki Lipińskiej?

Oto oficjalna obsada filmu

- Laura - Anna Maria Sieklucka

- Massimo - Michel Morrone

- Olga - Magdalena Lamparska

- Ojciec Laury - Tomasz Stockinger

- Była partnerka Massimo - Natasza Urbańska

- Siostra Laury - Natalia Janoszek

- Domenico, brat głównego bohatera - Otar Saralidze

- Projektant - Rafał Grabias

- Projektant - Gabriel Seweryn.

Pojawił się długo oczekiwany zwiastun

Termin premiery „365 dni” to 7 lutego 2020 roku. Ze względu na tematykę produkcji oraz fakt, że kinowe seanse zbiegną się z okresem walentynkowym, można się spodziewać, że film przyniesie ogromne zyski. Co ciekawe, dopiero ostatnio w kinach pojawił się oficjalny zwiastun „365 dni”, dzięki któremu mamy okazję zobaczyć pierwsze, gorące kadry z filmu. Zobaczcie sami!