Koty to inteligentne istoty. Wiedzą o tym wszyscy ci, którzy posiadają te zwierzęta. Ich właściciele niejednokrotnie dzielą się w internecie zabawnymi nagraniami z czworonogami w roli głównej.

O tym, że koty posiadają różne cechy charakteru wiedzą wszyscy, jednak prawie każdy twierdzi, że są takie wśród nich, które identyfikują każdego mruczka. Typową cechą naszych czworonożnych pupili jest to, że lubią podążać własnymi ścieżkami.

Niestety, często ścieżki te są zupełnie nieznane właścicielowi, przez co nieprzemyślana decyzja o opiece nad kotem miewa przykre konsekwencje.

Trudny charakter zwierzęcia ma wpływ na to, iż wiele osób nie potrafi poradzić sobie z wychowaniem pupila. Niektórzy więc decydują się o oddaniu kota do schroniska. Tak też było w przypadku pewnej kobiety ze Stanów Zjednoczonych.

Jak donosi portal "Pikio.pl", w Western PA Humane Society w Pittsburghu w amerykańskim stanie Pensylwania pewna kobieta zdecydowała, że nie może dłużej zajmować się swoim kotem, dlatego postanowiła oddać go do placówki opiekuńczej.

Schronisko bez oporów przyjęło malucha z nadzieją na to, że wkrótce znajdzie nowy dom. Batman z pozoru niczym się nie wyrózniał od pozostałych kotów. Jednak po dokładniejszym przyjrzeniu się okazało się, że jego wygląd nie należy do typowych.

Co wyróżnia Batmana?

Mianowicie kot posiada wadę genetyczną, w wyniku której urodził się z dwoma parami uszu. Z normalnie umiejscowionych uszu wyrosły kolejne, nieco mniejsze.Taki defekt sprawia, że maluch jest naprawdę wyjątkowy, a dodatkowa para uszu nie wpływa na jego stan zdrowia i codzienne funkcjonowanie.

Jak przyznaje jednak z opiekunek schroniska - Caitlin Lasky:

"Słuch Batmana jest w normie, a uszy są zdrowe, tak jak on cały. Kiedy do nas trafił miał zakażenie układu oddechowego, co jest częste u kotów. Został wyleczony i teraz jest w pełni zdrowy oraz sprawny."

Miejmy nadzieję, że kociak szybko znajdzie nowy, kochający dom!

Warto sobie przypomnieć...CUD W LEGNICY, KTÓRY OBEJRZAŁY JUŻ TYSIĄCE OSÓB. JAK ZAREAGOWAŁ WATYKAN NA „KRWAWIĄCĄ” HOSTIĘ

Portal "Życie" pisał: ZWYCIĘŻCZYNI „THE VOICE OF POLAND” POJAWIŁA SIĘ NA GALI Z MEGAGWIAZDĄ. TRZYMAŁY SIĘ ZA RĘCE

Informował również...PARA MŁODA BYŁA ZASKOCZONA, KIEDY GOŚCIE ZACZĘLI NAGLE WSTAWAĆ. NIE SPODZIEWALI SIĘ TEGO, CO SIĘ WKRÓTCE WYDARZY