W dniu swojego ślubu każda z nas chce wyglądać wyjątkowo. Kobiety tygodniami, miesiącami a nawet latami szukają odpowiedniej sukni, która zachwyci nie tylko przyszłego męża, ale też wszystkich zgromadzonych gości.

Choć każda z nas ma inny gust, łączy nas jedno – chcemy czuć się wyjątkowo. Przepis na to jest prosty, musimy założyć na siebie to, w czym czujemy się komfortowo.

Tym tropem poszła jedna z amerykańskich panien młodych. Pochodząca z Massachusetts kobieta, włożyła na swój ślub krótką suknię i adidasy za 1000$. Internauci było oburzeni. Nie zostawili na parze suchej nitki!

"To nawet nie są urocze adidasy, które mogłyby ładnie wyglądać na ślubie. Są brzydkie", "Buty są ohydne, a ta sukienka wygląda jak miotełka do kurzu", "Te adidasy są okropne. Jak mogła wydać na nie 1000$?" – skomentował jeden z internautów.

Jak podaje „Kobieta.wp”, nie tylko panna młoda wzbudziła kontrowersje. Komentujący zauważyli także stylizacje jej męża, który na ślub ubrał czarne pantofle z trupimi czaszkami.

"Czy to są kapcie dziadka?", "W tych samych butach chodzi po domu?" – zastanawiali się internauci.

Para wzbudziła ogromne zainteresowanie. Ich wspólne zdjęcie polubiło ponad 500 osób. Pod postem znalazło się ponad 600 komentarzy.