W dzień ślubu zaskoczyła wszystkich. Sparaliżowana od 17 lat kobieta spełniła swoje marzenie i do ołtarza poszła na własnych nogach.

Jak czytamy w serwisie ,,Dobre wiadomości” 25 letnia Jaquie Goncher, sparaliżowana od 17 lat była sportsmenka w dniu ślubu zaskoczyła wszystkich, stając przed ołtarzem na własnych nogach. Dziewczyna doznała urazu rdzenia kręgowego w wyniku wypadku na pływalni.

Lekarze dawali Jaquie niewielkie szanse na ponowne stanięcie na nogach. Ku zaskoczeniu wszystkich, już po 6 miesiącach od wypadku kobieta była w stanie samodzielnie się podnieść. Niestety, był to jedyny progres i przez kolejne 8 lat poruszała się na wózku.

Kobieta marzyła o tym, by stanąć na nogach i samodzielnie dojść do ołtarza, dlatego podjęła się ciężkiej rehabilitacji:

“Gdy pierwszy raz zdecydowałam się pójść na siłownię spróbowałam wsiąść na rower stacjonarny. Moje nogi nie były jednak w stanie poruszyć pedałów”
“Byłam załamana, położyłam głowę na maszynie i po prostu zaczęłam płakać.”

“W dniu ślubu, każdy patrzy na ciebie, więc chcesz poczuć się najpiękniejszą. Wózek inwalidzki, nie jest tym z czym chcesz być skojarzona”

W dniu ślubu widok kobiety na wózku nie budził zaskoczenia. Kiedy kobieta wstała i zaczęła iść w stronę ołtarza goście byli oszołomieni. Pan Młody z trudem powstrzymywał łzy radości.

Zaledwie rok przed ceremonią Jacquie nie mogła ustać na nogach dłużej niż 30 minut. W dniu ślubu udało jej się stać przez 45 min ceremonii, a także parokrotnie podczas przyjęcia.

Kobieta mogła również pierwszy raz zatańczyć ze swoim mężem… na ich własnym ślubie.

Myślisz o ślubie zimą? Koniecznie przeczytaj: ŚLUB ZIMĄ? 5 POWODÓW ZA ORGANIZACJĄ WESELA POZA SEZONEM

Niebezpieczny składnik herbaty. Koniecznie sprawdź: MILIONY POLAKÓW PIJE JĄ CODZIENNIE! MOŻE BYĆ SZKODLIWA DLA ZDROWIA?

Ewelina Rozworska