Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu pary. W Polsce sezon weselny rozpoczyna się w maju, a kończy w październiku. Przypada on na okres najcieplejszych dni w roku. Coraz popularniejsze staje się organizowanie wesel poza sezonem. Marzy Ci się ślub w płatkach śniegu? Sprawdź 5 powodów, które pomogą Ci w podjęciu decyzji.

1. Ślub poza sezonem to niższe koszty
Ślub to nie tylko przedsięwzięcie wymagające dużego nakładu pracy, ale też… pieniędzy. Koszty wesela potrafią przyprawić o zawrót głowy. Na szczęście, organizując przyjęcie w tak zwanym low season można liczyć na spore rabaty. Uwaga, jeżeli marzy Ci się ślub w Sylwestra pomiń ten punkt 😉

2. Większy wybór terminów
Marzy Ci się ślub w tym pięknym pałacyku pod miastem? Niestety w sezonie weselnym musisz rezerwować go z co najmniej dwuletnim wyprzedzeniem. Chyba, że … no własnie weźmiesz go zimą.

3. Wesele pachnące choinką
Każdy z nas kocha święta i zapach choinki. Szkoda, że trwa on tak krótko. Dlatego organizując ślub zimą możesz zdecydować się na choinki, pachnące stroiki, a nawet potrawy rodem z góralskiego wesela. Może kwaśnica zamiast rosołu to świetna opcja?

4. Nic nie spłynie
To jak wygląda Panna Młoda wpływa na jej samopoczucie. Nie ma nic gorszego niż upał, a co za tym idzie – płynący makijaż. Zimą to się nie wydarzy.

5. Rajski Honeymoon
Kiedy kończą się wakacje, kończy się też gorący okres dla biur podróży. Wraz z ubywaniem klientów spadają ceny. Można trafić na naprawdę świetna ofertę tropikalnych wakacji za niższą niż w sezonie cenę.

A ty co sądzisz o ślubie zimą?

Zobacz także: TAJEMNICZE DŹWIĘKI PODCZAS ŚLUBU. GOŚCIE NIE MOGLI UWIERZYĆ W TO, CO USŁYSZELI!

Zobacz też: JAK WYPRAWIĆ SOBIE WYMARZONE WESELE I NIE ZAPŁACIĆ ZA NIE ANI GROSZA? TA PANNA MŁODA WYMYŚLIŁA SPRYTNY SPOSÓB.

Źródło: ,,Papilot.pl”