W sieci pojawiło się nagranie, które stało się przestrogą dla właścicieli czworonogów. Na filmie widać psa pływającego wraz z dwoma innymi w rzece. W pewnym momencie ogromne zwierzę zaatakowało go i wciągnęło pod wodę. Pies został połknięty w całości, a właściciel nie mógł w żaden sposób mu pomóc.

Ta dramatyczna scena rozegrała się w stanie Queensland w Australii. Na filmie można zobaczyć jak kąpiącego się w rzecze psa zaatakował krokodyl.

Świadkiem tej sytuacji był właściciel czworonoga, który nie miał szans na uratowanie swojego psiego przyjaciela. Pozostałe psy szczęśliwie uszły z życiem.

Władze ostrzegają właścicieli psów, aby nie pozwalali się kąpać swoim zwierzętom w rzekach, szczególnie podczas przypływu.

Czeka Cię jesienna rewolucja w szafie? Zobacz co zmieniła Małgorzata Rozenek: MAŁGORZATA ROZENEK ZACHWYCIŁA JESIENNĄ STYLIZACJĄ. CENA JEJ TOREBKI PO PROSTU ZWALA Z NÓG!

Sprawdź czy znasz podstawowe zasady savoir-vivre: CHCESZ WIEDZIEĆ, JAK SIĘ ZACHOWAĆ W KAŻDEJ SYTUACJI? OTO ZASADY SAVOIR-VIVRE, KTÓRE POWINIENEŚ ZNAĆ!

Dominika Koba