W poniedziałek (14 października) na drodze pod Świeciem doszło do wypadku. 19-letni chłopak, który miał mieć ślub w sobotę, stracił życie. 

Do zdarzenia doszło w miejscowości Dolny Młyn. Policja wyjaśniła przyczyny wypadku.

– „52-letni bydgoszczanin kierujący ciężarowym dafem, podczas wymijania się z samochodem osobowym Volvo, prawym bokiem pojazdu uderzył w drzewo. Części z uszkodzonej skrzyni ładunkowej spadły na osobówkę, a wbijając się przez jej przednią szybę spowodowały obrażenia ciała kierowcy. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 19-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego. Pozostałym uczestnikom wypadku – 19-latce i malutkiemu dziecku – nic poważnego się nie stało” – komentuje policjant.

– „Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i ustalili świadków. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku” – mówi podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Świeciu.

Ciężko jest uwierzyć w to, co się wydarzyło. Przyjaciele apelują w mediach: „Odprowadźmy go tak, jak na to zasłużył! Zróbmy to tak, żeby nas usłyszał”.

Bibsonku... 😭 Tak bardzo chciałbym jeszcze raz jechać z Tobą do szkoły, tak bardzo chciałabym się z tobą podtruć...

Gepostet von Julianna Warjan am Dienstag, 15. Oktober 2019

Pisaliśmy również o: RODZICE ZAŁOŻYLI SWOJEMU DZIECKU NAJNOWSZY GADŻET… GORZKO TEGO POŻAŁOWALI!

ŻYCIE poleca: WIADUKT ZAWALIŁ SIĘ NA PRZEJEŻDŻAJĄCE SAMOCHODY! MAMY WIDEO ZE ZDARZENIA!

źródło: „pomorska.pl”