Aktorka była jednak u progu lukratywnej kariery zagranicznej, dlatego też zmuszona była wybrać, odrzucając propozycję krajową. Kariera w Hollywood stanęła otworem przed młodą aktorką...

Teraz Pomponik donosi, że gwiazda "Pana Tadeusza" Alicja Bachleda-Curuś najprawdopodobniej spełni dawną prośbę producentów programu "Taniec z Gwiazdami" i zagości na polsatowskim parkiecie.

Czy zobaczymy Alicję na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Alicja Bachleda (@alicjabc)

Chociaż na jej instagramowym profilu na temat "Tańca z Gwiazdami" jeszcze nie ma żadnych informacji, Pomponik donosi o tym, że redakcji udało się ustalić, że nazwisko aktorki pojawiło się na liście uczestników programu będącego hitem Polsatu.

To będzie nie lada gratka dla fanów aktorki, która miała już spore doświadczenie, debiutując w ekranizacji "Pana Tadeusza" w wieku 16 lat.

Rodzice aktorki, widząc jej ogromny potencjał artystyczny, zafundowali jej solidne wykształcenie wokalne i aktorskie. Dzięki temu Alicja Bachleda-Curuś ma szeroki wachlarz zdolności i doświadczenia artystycznego do zaoferowania producentom różnych programów filmowych i muzycznych.

- W grudniu 1995 roku w Sali Kongresowej w Warszawie odbył się Koncert Galowy pt. "CIUCHCIOBAJKA i MAJKA" przygotowany redakcyjnie przez dwie redakcje "CIUCHCI" i "TĘCZOWEGO MUSIC BOXU" oraz przez "Stołeczną Estradę". Gwiazdą łączącą była MAJKA JEŻOWSKA. Podczas Gali doroczne GRAND PRIX widzów "TĘCZOWEGO MUSIC BOXU", które miałem przyjemność wręczyć - otrzymała ALICJA BACHLEDA-CURUŚ. - napisał w opisie do nagrania z programu Aleksander Pałac, który na swoim kanale YouTube publikuje istne perełki sprzed lat.


źródło: YouTube/Aleksander P

Utalentowana wokalnie i aktorsko Alicja prawdopodobnie będzie mogła zaprezentować także swój talent taneczny. Tabloidy donoszą, że trwają negocjacje w tej sprawie.

Nie przegap: Z życia wzięte. "Postanowiłaś zabrać mi syna": Teraz odbierasz jedyny dzień w roku, na który zawsze czekam

O tym się mówi: Jerzy Antczak walczył o życie w szpitalu. Reżyser „Nocy i dni” pilnie trafił na OiOM