Przez 30 lat Maciej Kurzajewski był twarzą sportowej odsłony TVP, a dodatkowo przez jakiś czas, razem z Katarzyną Cichopek był jednym z prowadzących program "Pytanie na śniadanie".

Maciej Kurzajewski publikuje oświadczenie!!!

Jak pamiętamy, po wielkich roszadach w programie śniadaniowym TVP, całkowicie zmieniła się obsada planu śniadaniówki. Każdy z prowadzących poszedł w swoją stronę, a teraz Pudelek donosi, że po trzech dekadach współpracy z Telewizją Polską, Maciej Kurzajewski w końcu zdecydował się na coś nowego.

Jak wiemy, jego obecna partnerka Katarzyna Cichopek znalazła już swoje miejsce w telewizji Polsat, a pogłoski o transferze do Polsatu Macieja Kurzajewskiego zdają się potwierdzać.

Na swoim instagramowym profilu Maciej Kurzajewski bardzo podziękował za piękne wspomnienia swojemu mentorowi Włodzimierzowi Szaranowiczowi. Podziękował też spotkanym na swojej drodze sportowcom i innym ludziom, którzy przewinęli się w jego życiu zawodowym.

Przede wszystkim bardzo podziękował widzom za obecność i wsparcie. Na koniec swojego wpisu nawiązał do sentencji o zamkniętych i otwartych drzwiach.

- [...] Choć czas płynie nieubłaganie, moja pasja do dziennikarstwa i miłość do sportu pozostają niezmienne. Jestem wdzięczny za każdy dzień spędzony na antenie i z nadzieją patrzę w przyszłość, licząc na kolejne lata pełne inspirujących wyzwań.
Dziękuję, że jesteście ze mną i zapraszam do dalszej wspólnej podróży w świecie mediów i sportu. Kiedy jedne drzwi się zamykają, inne otwierają się szeroko jak wrota. Maciej Kurzajewski — czytamy we wpisie.

Można by pomyśleć, że między słowami Maciej Kurzajewski poinformował internautów o zamiarze przejścia do telewizji Polsat.

Nie przegap: Jerzy Antczak walczył o życie w szpitalu. Reżyser „Nocy i dni” pilnie trafił na OiOM

O tym się mówi: Lipińska miażdży statystów w DDTVN. "Ja mam coś takiego, że wstydzę się za ludzi, co nie?"