W opublikowanym poście prezenter stwierdził, że już od kilkunastu miesięcy zastanawiał się nad słusznością rezygnacji z pracy w Polsacie.

Zaznaczył, że decyzja ta była jedną z najtrudniejszych, jakie musiał podjąć w życiu zawodowym. Poinformował też, że jego odejście z pracy nie wynika z żadnego konfliktu, ani kłopotów, a jedynie z pewnego rodzaju wypalenia wewnętrznego.

Maciej Dowbor na bezrobociu i utrzymaniu żony

Maciej Dowbor poinformował na Instagramie, że w ciągu niespełna 20 lat pracy w Polsacie spotkał wielu rewelacyjnych przyjaciół, a czas spędzony pod skrzydłami Polsatu w pewnym sensie go ukształtował i wpłynął na jego styl zawodowy.

Wielu zaczęło się zastanawiać, jakie plany zawodowe ma obecnie Maciej Dowbor, prezenter wzbrania się jednak przed komentarzem na ten temat. Pytany o zamiary zawodowe, lawiruje dowcipem i niczego nie mówi na 100%.

Jestem na bezrobociu. Utrzymuje mnie żona i dobrze mi z tym!
- stwierdził beztrosko. Na szczęście Joanna Koroniewska podchodzi do sprawy ze zrozumieniem i z typowym dla niej poczuciem humoru.

Jego żona, aktorka Joanna Koroniewska także odpowiada na to pytanie w podobnym stylu. W jednym z wywiadów przyznała jednak, że chociaż jej mąż nadal ma ochotę na odpoczywanie na bezrobociu, jako pracoholik długo tak nie wytrzyma. Póki co, faktycznie — tylko ona jest aktywna zawodowo w domu Dowborów.

Dziennikarz przyznał w wywiadzie udzielonym wspólnie z żoną Joanną, że pomimo bezrobocia, na którym obecnie przebywa, ciągle coś robi. Według Pomponika Maciej Dowbor miałby objąć stanowisko prowadzącego program "The Voice of Poland" na antenie TVP. Inne spekulacje dotyczą wspólnego projektu małżonków, lecz żadna z tych plotek nie jest potwierdzona oficjalnie.

[quote author=""]Nie zaprzeczam, nie potwierdzam, nie mówię pomidor. Sam jeszcze nie wiem, co będę robił. Na dzień dzisiejszy od 20 lat celebruję sytuację, w której nie muszę się zastanawiać, jaki mam harmonogram. - stwierdził dziennikarz.

Co o tym sądzicie?

Nie przegap: Andrzej Duda nie zamierzał się ukrywać. Prezydenta przyłapano w sklepie przy kasie samoobsługowej

Zerknij: Z życia wzięte. "Dokładnie rok temu odszedłem od żony": Zostawiłem ją, ponieważ poznałem młodą dziewczynę, która sprawiła mi przyjemność