Prezydent Polski został uchwycony na kamerze podczas korzystania z samoobsługowej kasy. W mediach społecznościowych pod nagraniem robiącego zakupy prezydenta pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Andrzej Duda przy samoobsługowej kasie. Jak sobie poradził?

Można by pomyśleć, że nagranie ze skupionym na obsłudze elektronicznego urządzenia Andrzejem Dudą, jest idealnym narzędziem do ocieplenia wizerunku prezydenta.

Jak pamiętamy, jakiś czas temu para prezydencka odbyła dyplomatyczną podróż do Chin, gdzie już na lotnisku, opuszczając rządowy samolot Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda zrobili na gospodarzach ogromne wrażenie jako para małżeńska.

Chińskie media prześcigały się w relacjonowaniu przebiegu wizyty polskiej pary prezydenckiej, zachwycając się ich wspólną bliskością, trzymaniem się za ręce i wzajemnym szacunkiem małżonków.

Jedna z chińskich influencerek, opisując stylizację Agaty Kornhauser-Dudy przyznała, że sposób, w jaki zaprezentowali się państwo Duda, bardzo ociepla ogólny ich wizerunek.

Dlatego właśnie wielu internautów, którzy postanowili skomentować wideorelację z zakupów Andrzeja Dudy przyznało, że prezydent okazuje się być normalnym facetem robiącym zakupy.

@tyranpiekiel999

♬ Mamona - Republika

Internauci w większości przypadków docenili "normalność" Andrzeja Dudy, gdyż żaden postawny ochroniarz ze słuchawką w uchu nie "leżał mu na plecach", ochraniając przed ewentualnym niebezpieczeństwem. Nie wiemy, jak wyglądała sytuacja poza kadrem i dlaczego panowie za prezydentem są dziwnie zdezorientowani, jednak fakt jest taki, że polityk musiał poradzić sobie sam z samoobsługową kasą, która każdemu już chyba wywinęła dowcip podczas ważenia towarów...

Gdyby nie rozpoznawalna twarz i elegancki garnitur, Andrzej Duda całkowicie wtopiłby się w tłum klientów supermarketu.

Nie przegap: Z życia wzięte. "Dokładnie rok temu odszedłem od żony": Zostawiłem ją, ponieważ poznałem młodą dziewczynę, która sprawiła mi przyjemność

Zerknij: Kolejne zmiany w życiu Rafała Mroczka. Niespodziewany ślub to tylko początek rewelacji