Jak podaje "Pomponik", Jury wziął udział w programie emitowanym w 2017 roku. Jego śmierć została ogłoszona za pośrednictwem posta na Instagramie, a Warner Bros. Discovery dodało w oświadczeniu, że traktuje sprawę "niezwykle poważnie", informuje Pomponik.

Odszedł niespodziewanie, a przyczyny nie są oficjalnie znane

"Warner Bros. Discovery składa najszczersze kondolencje rodzinie i przyjaciołom Andrew Jury'ego" - napisano w oświadczeniu WBD (za pośrednictwem New Zealand Herald).

"WBD traktuje obowiązek opieki niezwykle poważnie i posiada protokoły dotyczące dobrego samopoczucia obsady i ekipy. Wszyscy współpracownicy MAFS NZ mają dostęp do specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego w trakcie całego procesu, w tym przed ekranizacją, w trakcie produkcji i po emisji".

Obsada sezonu 1, w tym Brett i Angel Renall oraz Benjamin Blackwell, wspominali Jury'ego w poście na Instagramie.

"Z najcięższymi sercami zebraliśmy się, aby potwierdzić odejście Andrew Jury'ego" - czytamy w poście.

"Mieliśmy absolutną przyjemność filmowania i uczestniczenia w programie, który pozostawił nas misternie połączonych na całe życie.

Jak czytamy w mediach, fikcyjne małżeństwo Andrew szybko się rozpadło, gdyż "eksperci" dobrali mu żonę niezgodnie z jego preferencjami.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez ThreeNow (@threenewzealand)

"Pomimo swoich zmagań, Andrew był zawsze przyjazny i żył imprezą podczas naszego wspólnego doświadczenia i naprawdę cenił swój czas w programie."W tej chwili cała nasza obsada pragnie przesłać nasze najgłębsze kondolencje i miłość jego rodzinie — Benowi, Angel, Brettowi, Vicky, Haydnowi, Lacey, Claire, Domowi, Aaronowi, Luke'owi i Belindzie".

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Jeśli twoja mama ma dobry apetyt, zacznę wysyłać swojej część mojej pensji co miesiąc": Będzie sprawiedliwie

Zerknij: Emocjonujący mecz! Polacy walczyli do końca, ale Francja okazała się lepsza