Najciekawsze jest to, że po mamie młodzieńca nie widać upływu czasu. Alicja Bachleda-Curuś zdecydowała się rozgościć na dłużej we Włoszech. Aktorka nie ukrywa, że polubiła wyprawy do słonecznych Włoch, dlatego ostatnimi czasy ponownie postawiła na odpoczynek we Florencji.

Alicja i Henry oddają się włoskiemu relaksowi

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Alicja Bachleda (@alicjabc)

Zgiełk sławy, blask fleszy i zamieszanie w życiu zawodowym skłoniły aktorkę do zbastowania i odpoczynku u boku syna. Fotorelacja z wyprawy do Florencji pokazuje Alicję i Henry'ego spacerujących po niezwykłych plenerach.

Po utrzymywaniu swojego romansu w tajemnicy przez około rok — a nawet powitaniu na świecie syna Henry'ego, Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell pojawili się razem jak gdyby nigdy nic, w Nowym Jorku na premierze filmu Ondine, na którego planie połączył ich romans, na Tribeca Film Festival.

Film jest historią miłosną między irlandzkim rybakiem (Farrell) i syreną (Bachleda) - a podczas premiery, od czerwonego dywanu po sponsorowane przez Aveniu Wines after party w restauracji Soho's Beba, para unikała jakichkolwiek publicznych przejawów uczuć. Zamiast tego rozmawiali z otaczającymi ich ludźmi.

"Poznaliśmy się na planie i byliśmy bardzo profesjonalni i skupieni na swojej roli i pracy" - powiedziała urodzona w Meksyku polska aktorka Alicja Bachleda-Curuś, lat 26. "Sama historia jest tak piękna, że naprawdę nie mieliśmy czasu, by pokazać nasze prawdziwe emocje [na ekranie]".

Alicja swój debiut przed szeroką publicznością miała w wieku sześciu lat. Teraz jest dorosłą kobietą, dojrzałą mamą i świadomą aktorką.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Alicja Bachleda (@alicjabc)

Romans z hollywoodzkim gwiazdorem dał jej iście hollywoodzko przystojnego syna, a sama teraz oczyszcza się w słonecznej Italii z chaosu życia gwiazdy.

Wiemy też, że Henry odwiedza tatę i bywa z nim na wielkich wydarzeniach show biznesowych.

Henry Tadeusz Farrell

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell mają najmłodszego syna aktora, Henry'ego. Gwiazdy "Ondine" powitały syna na świecie 7 października 2009 roku.

Co o tym sądzicie?

Zerknij: Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła internautów. Ciężko ją rozpoznać na najnowszych zdjęciach

Nie przegap: Prosiła o świadectwo chrztu. Nie przypuszczała, że będzie żądać od księdza o paragon