Dodatkowego rozgłosu przysporzyło jej burzliwe rozstanie z mężem, aktorem Jackiem Rozenkiem, który zostawił ją dla młodszej.

Celebrytka w ogniu krytyki

Związkowi celebrytki z byłym bramkarzem Radkiem Majdanem nie wróżono świetlanej przyszłości, jednak para celebrytów zdołała zbudować dogodną dla siebie relację i stworzyć wspólnie rodzinę.

Instagramowy profil Małgorzaty Rozenek-Majdan wypchany jest po korek różnymi foto i wideo relacjami z życia prywatnego i zawodowego celebrytki.

Każdy, kto, chociaż troszkę bardziej skupia się na materiałach publikowanych przez byłą żonę aktora, zauważył, jak bardzo na przestrzeni lat zmienił się wygląd Małgorzaty, która nie ukrywa swojego upodobania do odwiedzania wszelkich klinik urody i salonów piękności.

"Pudelek" donosi, że ostatnie zdjęcia, które celebrytka umieściła na swoim instagramowym profilu, wzbudziły kontrowersje i podzieliły internautów. Fotografie przedstawiają Małgorzatę Rozenek-Majdan reklamującą produkty do makijażu ust.

Pokazując różne profile twarzy, trzyma w dłoniach błyszczyki na pierwszym planie. Sekcja komentarzy zatrzęsła się w posadach, gdyż Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo do siebie niepodobna, a uwagę internautów krytykujących celebrytkę przykuły dłonie, które swoim wyglądem kompletnie nie pasują do ogólnego wyglądu twarzy.

- Dramat, czy na starość trzeba robić z siebie karykatuę? - Nie poznałam 🙈 Po poprawkach wygląda na mix Ani Lewandowskiej i Blanki Lipińskiej — Nie ma sensu się nakręcać. To jest ewidentne potwierdzenie, że nie ma brzydkich kobiet są tylko z małym budżetem. Uroda wcześniej nienachalna, a dziś cóż... można z Krzysztofem Ibiszem startować w konkurencji: Im starsza tym młodsza... - czytamy w komentarzach.

Niektórzy przyznali w komentarzach, że kobieta przesadziła z medycyną estetyczną, a dłonie i tak zdradzają jej wiek.

To też może cię zainteresować: Prosiła o świadectwo chrztu. Nie przypuszczała, że będzie żądać od księdza o paragon

Zerknij: Z życia wzięte. Podejrzewałam synową o niewierność i zrobiłam wnuczce badania DNA": Mój syn tego nie docenił